Chelsea a City si jdou pro postup v FA Cupu


Chelsea - Brentford, 13:00

Kurzy: 1,14 - 7,50 - 17,00

Těžko byste v celém dnešním kurzovém lístku hledali větší tutovku. Brentford hraje League One, třetí nejvyšší anglickou soutěž, a ani tam nedominuje. Z posledních pěti zápasů vyhrál jednikrát, a přestože jeho šance na postup do vyšší soutěže ještě nevymizela, se současnou formou nemůže počítat s ničím.

A už vůbec ne s tím, že by si na Stamford Bridge vyšlápla na Chelsea. Ať se Blues potýkají s jakýmikoli dílčími problémy, stále se drží na třetím místě Premier League, druzí Citizens jsou na dostřel a i v Evropské lize to vypadá na postup.

Rafael Benítez jistě nepostaví nejsilnější sestavu, jakou by mohl, ale i náhradníci ukazují, jak důležití umí být. V Praze rozhodl Oscar jen po několika okamžicích na hřišti, Victor Moses vždycky dodá týmu šmrnc a takhle by se dalo pokračovat. Jasná jednička.

Manchester City - Leeds, 15:00

Kurzy: 1,18 - 6,50 - 14,00

Manchester City je v posledních dnech a týdnech jako vyměněný, ze sebevědomého mužstva se stal tým, který není schopen porazit QPR ani Liverpool a umí prohrát v Southamptonu.

Kdysi tradiční účastník nejvyšší anglické soutěže Leeds na tom sice také není nijak růžově, co se aktuální formy týče, ale na favority se vždycky vytáhne. Své by o tom mohl povídat Tottenham, který ve vzájemném zápase už v 50. minutě prohrával 2:0, a přestože rychle snížil, srovnání leželo příliš vysoko.

Ne, že by City nebyly favority, jejich výhra je velmi pravděpodobná, jen nejde o takovou tutovku jako v případě předešlého utkání.

Na další zápasy v rámci anglických soutěží sázejte zde.