Chelsea se střetne s Red Devils, tentokrát na přestupovém poli


Sázková kancelář Unibet vám nabízí několik zajímavých speciálů. Sázky můžete uzavírat například na souboj Chelsea s United v letních přestupech. Oba týmy změnily trenéra a předpokládá se, že i jejich kádry dostanou změn.

Zajímavý souboj nabídne přestupové léto v Anglii. Každý rok se před sezónou chtějí přední kluby Premier League posílit a letos má tuto potřebu hned několik klubů i po celé Evropě. Do 1. září 10:00 si můžete tipnout na to, který z těchto dvou předních anglických celků více prodá a více nakoupí. Jak s týmem promíchají noví manažeři José Mourinho a David Moyes?

do 1. 9. 2013 více přestupů: Chelsea - Manchester United 1,65 - 2,10

(poznámka: jako zdroj bude užit server BBC Sport, hostování se nepočítá)

José Mourinho, od toho se po příchodu na Stamford Bridge čeká průvan v kádru Blues tak, aby si tým přizpůsobil k obrazu svému. Spekuluje se až o 7 jménech. V útočné fázi psal anglický deník Daily Mail například o Mario Gomézovi, v bayernu nyní nastupoval více spíše Mandžukič. Dále se údajně zraky Chelsea upínají do Itálie na Stefana Jovetiče. Do útoku se ještě zvažují jména Edina Džeka a André Schürrleho, přičemž u tohoto hráče s přestupem můžete kalkulovat celkem s jistotou. Obrannou činnost na hřišti by zase mohl vyztužit Elaquim Mangala z Porta či Daniele De Rossi z AS Řím. V nejčernějších snech fanoušků United se objevuje i spekulace příchodu Rooneyho do Chelsea a to by byla přímá rána v našem souboji.

Hráči, o kterých se mluví ve spojitosti s Chelsea: Mangala, Jovetič, Schürrle, Coentrao, Goméz, Turan, Džeko, Fernandinho, De Rossi, Rooney a další

Manchester United bude zřejmě nejvíce posilovat v záložní řadě. S některými hráči už se nepočítá a Red Devils by údajně mohli lovit v Barceloně. Herní vytížení Cesca Fabregase není dostatečné a mohl by se vrátit do Anglie. Mladík Thiago Alcantara také zvažuje budoucnost v katalánském klubu. Pokud bychom se měli zaměřit na posily z Anglie, připadají v úvahu středopolaři Yohan Cabaye či bývalý svěřenec Moyese Marouane Fellaini. A Cristiano Ronaldo? Je to "kachna" nebo realita?

Hráči, o kterých se mluví ve spojitosti s Manchesterem United: Cristiano Ronaldo, Cabaye, Fabregas, Thiago Alcantara, Fellaini a další

do 1. 9. 2013 více prodaných hráčů: Chelsea - Manchester United 1,85 - 1,85

(poznámka: jako zdroj bude užit server BBC Sport, hostování se nepočítá)

Oba týmy mají ve svém středu hráče, o jejichž změně působiště se žhavě debatuje. Propíraná jsou hlavně jména dvou útočníků Wayna Rooneyho a Fernanda Torrese. Rooney vyjádřil svou nespokojenost, ale David Moyes má údajně zájem ho v týmu udržet. Torres v poslední sezóně zaznamenal zlepšení, když nastřílel 22 branek a na tom by se už pod Mourinhem dalo stavět.

Chelsea by mohli opustit náhradní brankáři buď Turnbull nebo Hilário. V týmu zřejmě nezůstane ani Benayoun a na rozvázání smlouvy jako na boží smilování čeká Malouda. Manchester by mohli kvůli nižšímu hernímu vytížení přijít o Chicharita či Naniho, o kterého se údajně zajímá Monako. Nahnuté to má na Old Trafford i Anderson a uvidíme, co se bude dít s Youngem a Valenciou.

Odejdou ze svých klubů či zůstanou? Dokonce by mohli být podle spekulací i spoluhráči...

Na další zajímavé speciály sázejte zde!