Chelsea začíná svojí cestu a má jediný cíl. Kdo bude v brance?


Máme za sebou skoro celé první kolo anglické Premier League, které opět ukázalo, jakou sezónu mohou fanoušci očekávat - vysoké nasazení, parádní fotbal, těsné výsledky, vítězství doslova urvaná silou vůle nebo pozdní vyrovnávací branky.

A pak je tu ještě domácí porážka Manchesteru United. Fanoušci klubu z Old Trafford sice doufají, že to nebude pravidlem, ale nizozemský kouč Louis van Gaal si jistě představoval jiný začátek. Místo toho začal prakticky stejně jako jeho skotský předchůdce David Moyes.

Burnley zpět mezi elitou

Nyní se však pojďme věnovat dnešní dohrávce úvodního kola Premier League, ve které se po 4 letech opět mezi elitou představí Burnley. A na začátek proti sobě nebude mít vůbec lehkého soupeře - londýnskou Chelsea. 

Vzájemné ligové zápasy:

2009/2010: Chelsea vs Burnley 3:0 (Anelka, Ballack, Cole)

Dnešní výsledek 3:0 pro Chelsea - KURZ

2009/2010: Burnley vs Chelsea 1:2 (Fletcher - Anelka, Terry)

Dnešní výsledek 2:1 pro Chelsea - KURZ

Pro českého fanouška je tenhle duel pikantní hlavně z jednoho důvodu. Všichni totiž s napětím očekávají, jak se rozhodl José Mourinho v otázce brankářské jedničky. Bude chytat Thibaut Courtois, nebo Petr Čech?

Chelsea v létě opět částečně obměnila kádr, který by dle kouče Mourinha měl být silnější než v minulém roce. Mezi významné posily patří Cesc Fabregas (vstřelí gól - 2,02 ), Diego Costa (vstřelí gól - 3,10 ) a Filipe Luis. První dva jmenovaní by měli výrazně zlepšit ofenzívu Chelsea a Filipe Luis bude jistě také velkou posilou na levý kraj obrany. 

Rozdíl kvality obou kadrů je samozřejmě obrovský, což domácí dobře vědí. Nic na tom nemění ani příchody zkušených Matta Taylora nebo Stevena Reida, kteří by měli nováčkovi z Premier League pomoci zejména v důležitých zápasech o záchranné body.

Předpokládaná sestava Chelsea:

Courtois - Azpilicueta, Cahill, Terry, Filipe Luis - Fabregas, Matič - Schürrle (Willian), Oscar, Hazard - Costa

Speciální sázky na tento zápas

Chelsea vyhraje oba poločasy - 3,20

Chelsea vyhraje s čistým kontem - 1,93

Chelsea vstřelí gól v obou poločasech - 2,20

Chcete si vsadit přesný výsledek? VŠECHNY KURZY NAJDETE ZDE

TIP NA VÝSLEDEK

Burnley vs Chelsea 0-2 v kurzu

 

NEJČASTĚJŠÍ SÁZKY

Chelsea vyhraje s čistým kontem 1.93

Diego Costa otevře skóre zápasu 4.10