Community Shield: Arsenal vs Manchester City - 10 důležitých statistik

10. Pro Manchester City je to už třetí účast v Community Shield během posledních 4 let - za dva tituly v Premier League a jeden v FA Cupu. Úřadující mistr je favoritem tohoto utkání a kurz na jeho vítězství je 1.62.

9. Pro Arsenal je to první účast v Community Shield od roku 2005. Poslední vítěz FA Cup není v tomto utkání favorizován, proto si na jeho vítězství můžete vsadit v kurzu 2,25.

8. Gunners dokázali svého dnešního soupeře porazit pouze jednou z posledních 8 utkání! Na Citizens je tak kurs 2,30 , že vyhrají v základní hrací době.

KOMPLETNÍ NABÍDKU NA UTKÁNÍ ARSENAL VS MANCHESTER CITY NAJDETE ZDE

7. Tohle vítězství 1:0 se odehrálo v sezóně 2011/2012 v rámci Premier League. Pokud věříte, že Arsenal dokáže zopakovat i dnes stejný výsledek - máme pro vás lákavý kurz 12.00.

6. Poslední vzájemné střetnutí těchto dvou soupeřů skončilo na Emirates Stadium remízou 1:1. V případě, že naopak věříte tomuto výsledku i dnes, vsadit si ho můžete v kurzu 7.00.

5. Manchester City umí proti Arsenalu pořádně probudit svojí střeleckou potenci. Důkazem je utkání Etihad Stadium, které skončilo 6:3. Na gólový úspěch Citizens v obou poločasech máme vypsán kurz 3,00.

4. Z 33 vzájemných zápasů jsme měli možnost vidět pouze 5x nerozhodný stav. Kurz na remízu a následné prodloužení dnešního zápasu je 3,50.

3. Oba předchozí zápasy Manchesteru CIty v Community Shield skončily 3:2 - poprvé prohrou s Chelsea, podruhé vítězstvím nad Manchesterem United. Tento výsledek si dnes můžete vsadit v případě vítězství Citizens v kurzu 22,00. Pokud naopak věříte Arsenalu máme pro vás kurz 24,00.

2. Yaya Touré se v loňské sezóně trefil celkem 24x ve všech soutěžích. Gólový úspěch záložníka Citizens je dnes vypsán v kurzu 3,40. Pokud věříte, že fotbalista z Pobřeží Slonoviny dokáže otevřít gólový účet celého utkání, vsaďte si na to - 7,50.

1. Alexis Sanchéz který přišel do Arsenalu z Barcelony, dokázal dát v loňské sezóně 21 branek. Kurz na jeho gólový úspěch proti Manchesteru City je 3,15.