Copa del Rey: Atlético Madrid X Real MadridMadridské derby slibuje skvělý zápas, ve kterém se Atlético pokusí o zázrak. Musí totiž dohánět manko z prvního vzájemného zápasu, ve kterém podlehlo "Bílému baletu" na stadionu Santiaga Bernabeua 3:0.

Atlético Madrid X Real Madrid 3,30 - 3,45 - 2,15


První utkání mělo jednoznačný průběh, i když dvě ze tří branek byly vlastní. Svěřenci kouče Simeoneho nepředvedli příliš dobrý výkon a uplynulý víkend také nenalil mnoho optimismu do fanoušků Atlética. Prohra 2:0 s Almeríí jistě není před dnešním zápasem příliš dobrou vizitkou. Turecký reprezentant a nejlepší hráč měsíce ledna Arda Turan věří, že domácí ještě dokáží s nepříznivým vývojem něco udělat a rozhodně se nevzdávají. Pokud věříte, že se tento šikovný hráč prosadí, vyzkoušejte kurz 4,60.

V táboře "Bílého baletu" panuje dobrá nálada. V sobotu si doma s chutí zastříleli, když v rámci La ligy porazili na domácím hřišti Villareal 4:2. Carlo Ancelotti se musí potýkat pouze s drobnými problémy v zadních řadách. Kvůli zdravotním problémům visí otazník nad dvojicí Marcelo - Coentrao a kvůli kartám musejí být na pozoru Ramos a Pepe. Podle italského stratéga půjde Real do utkání naplno a nepřipustí žádná komplikace. Pro fanoušky Cristiana Ronalda nabízíme kurz 1,98 na jeho branku v zápase.