Dámy se mají na pozoru, Cristiano Ronaldo je opět k mání


Po pěti letech dospěl ke konci vztah mezi fotbalistou Cristianem Ronaldem a modelkou Irinou Šaik. Za vším byly údajně neshody v rodině portugalského fotbalisty, ale co zajímá novináře a také volné slečny mnohem více? 

Pochopitelně fakt, že nejlepší fotbalista světa a také sex symbol pro řadu žen na celém světě je po delší době znovu volný. A sázková kancelář Unibet nezůstala ani na chvilku v pozadí a ihned se činila. Odhadnout jméno další přítelkyně Ronalda samozřejmě nejde a kurzy na takovou příležitost by musely být extrémně vysoké, ale co takhle národnost jeho nadcházející přítelkyně?

Tweet z Vánoc 2014, kdy ještě byli Cristiano s Irinou "šťastní":

 

Tuhle možnost jsme si jako sázková kancelář ujít nenechali a vypsali jsme sedm různých národností, ze kterých by mohla vzejít nadcházející oficiální přítelkyně CR7. Už nyní se hovoří o nejmenované španělské novinářce a Ronaldo navíc hraje ve Španělsku, takže se není čemu divit, že největší favoritkou je budoucí Španělka s kurzem 1.30.

Následuje brazilská národnost s kurzem 4.00, shodně 6.00 je vypsáno na Italku či Rusku, 10.00 na Portugalku a 15.00 na Angličanku či Američanku. Ostatní národnosti jsme označili jako nepravděpodobné a kurzy na ně vypsané nejsou. 

Pochopitelně je možné, že Ronaldo se bude nyní chtít soustředit na jiné věci a bude bez přítelkyně. Ale přiznejme si na rovinu, fotbalista s jeho slávou a takového formátu kolem sebe chce mít někoho, kdo ho bude podporovat a pomáhat také ve společenském rozkvětu jeho hvězdné kariéry.

Foto: Cristiano Ronaldo se svou bývalou přítelkyní Irinou Shaik