Everton vs Arsenal: 10 důležitých statistik


10. Everton porazil Arsenal 3-0 v posledním vzájemné zápase, který se odehrál v dubnu. Byla to nejvyšší výhra Toffees nad Gunners od října 1989. Stejný výsledek v dnešním utkání je vypsán v kurzu 25.00.

9. Steven Naismith dal v tomto utkání úvodní gól. Celkem se v sezóně 2013/14 trefil devětkrát. I v prvním kole proti Leicesteru se skotský fotbalista trefil a na jeho dnešní gólový úspěch je vypsán lákavý kurz 3.55.

8. Tři z posledních pěti zápasů těchto dvou týmů skončily remízou. Nerozhodný výsledek v dnešním  zápase najdete s kurzem 3.40.

7. Arsenal vyhrál tři z posledních pěti návštěv Goodison Parku, ale zárověň zde nedokázal vyhrát od března roku 2012. Věříte, že dnes družina Arsena Wengera vyhraje? Máme pro vás kurz2.65.

6. V týdnu Gunners remizovali na Besiktasi 0-0. Byla to první bezbranková remíza pro Arsenal od února tohoto roku. Dnešní taková remíza by správně tipujícím vynesla kurz 10.00.

5. Everton v úvodním kole letošního ročníku Premier League remizoval s Leicesterem, což byla první remíza pro Toffees za posledních 19 zápasů. Dvojitou sázku na vítězství Evertonu / Arsenalu, tedy že nebude remíza, najdete s kurzem 1.34.

VIDEO: Podívejte se na Eduardův gól proti Evertonu z roku 2009. Arsenal tehdy zvítězil vysoko 6-0


4. Arsenal připustil v prvním kole Premier League nejméně střel na svou branku ze všech celků (4). Kurz na vítězství Gunners v Goodison Parku bez inkasované branky najdete s lákavým kurzem 4.50.

3. Jen tři z celkových třinácti střel Evertonu v minulém týdnu proti Leicesteru šly na branku. Z toho dvě zamířily do sítě. Pokud věříte, že Toffees budou produktivní i dnes, vsaĎte si na jejich gólový úspěch v obou poločasech - kurz 3.75.

2. Aiden McGeady měl na svém kontě celkem pět střel proti Leicesteru, jedna skončila gólem. Více střeleckých pokusů zaznamenal v úvodním kole Premier League pouze bývalý hráč Evertonu Wayne Rooney. Pokud by se dnes McGeady dokázal trefit dvakrát, vynese výherci kurz 51.00.

1. Arsenal neprohrál svůj úvodní venkovní duel Premier League od roku 2008 (porážka od Fulhamu 0-1). Dvojitou sázku na neprohru Arsenalu najdete v kurzu 1.49.