Jistý mistr Barcelona proti Falcaovi, Málaga chce udržet poháry


Sázková kancelář Unibet pro vás vypsala několik zajímavých kurzů na 35. kolo La Ligy. Sázejte na dva šlágry, které jsou na programu. Jistý mistr Barcelona cestuje na Vicente Calderón, Málaga hájí pohárové příčky v utkání proti Seville.

19:00 Atlético Madrid - Barcelona 4,05 - 3,70 - 1,80

Sedm bodů náskok dvě kola před koncem pro Barcelonu, je hotovo. Katalánci si mohou oddychnout a do Madridu jedou k utkání proti Atlétiku klidnější. V tomto utkání se už o nic podstatného nehraje, už jen spíše o čest.

Falcao se v této sezóně trefil už 27 krát a nyní provětrá obranu Barcelony. V posledních utkáních hosté nebyli příliš jistí, a tak není vyloučen úspěch Atlética Madrid. Diego Simeone se svým týmem opět odvedl slušnou práci, ale na dva giganty to ani tak nestačilo.

Můžeme se těšit na pohledné utkání, snad ne tak svázané taktikou. Tipy: Oba týmy budou skórovat, Falcao dá gól, Remíza

21:00 Málaga - Sevilla 2,70 - 3,30 - 2,55

Málaga drží 6. místo zaručující Evropskou ligu. Sevilla ještě také pošilhává po možnosti umístění na pohárových příčkách. O náboj bude v tomto utkání postaráno. Málaga po vyřazení z Ligy mistrů body spíše ztrácela, hlavně prohra s Granadou ji mrzí.

Přesto má vše ve svých rukách a hráči, kteří vybojovali skvělé čtvrtfinále Ligy mistrů, fotbal za pár dní rozhodně nezapomněli hrát. Sevilla je na venkovních hřištích jedním z nejhorších týmů. Jen jednou zvítězila na půdě soupeře. Tým táhne svými brankami jen Alvaro Negredo, a to bude na Málagu málo. Tipy: Výhra domácích, Oba týmy budou skórovat

Sázky na další zápasy Primera Division máte k dispozici zde.