Kroos měl přestoupit do Manchesteru United... ale pak se něco stalo


S velice zajímavou informací přišel před pár dny na svém twitterovém účtu bývalý útočník a současný fotbalový expert Jan Aage Fjörtoft.

Tam svým fanouškům prozradil, že německý záložník Toni Kroos byl před mistrovství světa v Brazílii velmi blízko dohodě s Manchesterem United. Tuto informaci mu vyzradil zdroj velmi blízký vedení Manchesteru United.

RONALDO, MESSI NEBO NEYMAR - kdo dá více gólů v La Lize?

Už od ledna minulého roku se spekulovalo, že tehdejší manažer United David Moyes má o Toniho Kroose velký zájem. Tehdy však ještě většina expertů i veřejnosti věřila, že si toho fotbalistu Bayern Mnichov nenechá uniknout.

Moyes však ve své funkce nepřežil a během jara bylo oficiálně oznámeno, že tým Red Devils od léta převezme Holanďan Louis van Gaal.

ČTĚTE TAKÉ: 

Frank Lampard sestavil svou ideální 11ku. Koho volil a proč?

Alonso dává zapomenout na Kroose. Proti Paderbornu rozdal 142 úspěšných přihrávek

A poté nastal zlom v rozhodování Toniho Kroose. Německý záložník si van Gaala pamatuje ještě ze společného působení v Bayernu. 

Tehdy si tvořivý záložník vyzkoušel ve středové řadě hned pět různých pozic a většinou nastoupil na křídle, kde rozhodně nedokáže využít všechny své fotbalové přednosti.

ČTĚTE TAKÉ:

V Bundeslize padl rekordní gól z 83 metrů

Neuer posouvá hranice. Z branky s míčem vyběhl 40 metrů

VIDEO: Bayernu roste nový talent. Sallahi si takhle pohrál s obranou soupeře

Nakonec Kroos po MS v Brazílii přijal nabídku Realu, kam také přestoupil.

Zajímavá však jistě jsou jeho prohlášení o tom, že dres Realu si přál vždy oblékat, vezmeme-li v úvahu, že ještě pár týdnů předtím chtěl přestoupit na Old Trafford.

Jak si povede Real v utkání proti Villarrealu? Tipněte si výsledek