Kteří světoví brankáři se mají nejlépe?
Muži v rukavicích jsou často základními stavebními kameny svých celků. Podívejte se, jak jsou na tom s platy ti nejlepší z nich.

Victor Valdés se postupem času vypracoval mezi nejlepší golmany na světě. S Barcelonou vyhrál prakticky vše a je tedy pravděpodobné, že katalánský klub v nejbližších měsících opustí a vydá se za novou výzvou. 

Opora českého reprezentačního týmu Petr Čech je pro mnoho odborníků nejlepším brankářem světa. V Chelsea si drží stabilní formu a jeho odměna je čtvrtá nejštědřejší.

Gigi Buffon působí v Juventusu od roku 2001 a kvalitní výkony odvádí i v italské reprezentaci. S příjmem 5,5 milionů liber ročně se řadí na 3. příčku pomyslného pořadí. 

Bayern Mnichov koupil tohoto brankáře ze Schalke v roce 2011 a v bavorském velkoklubu se velmi rychle zabydlel. V brance předvádí vynikající výkony, ale čas od času si neodpustí výlet s míčem, po kterém má Guardiola ještě více šedin.

Největší gáži pobírá ikona Realu Madrid Iker Casilas, který si přijde až na 6,3 milionů liber. V soušasnoti ale neprožívá příliš šťastné sportovní období. V minulém roce přišel pod vedením kouče Mourinha o post prvního muže mezi tyčemi a nynější lodivod Realu, Carlo Ancelotti, mu také příliš prostoru nedává.

Vyberte si z bohaté fotbalové nabídky vaše tipy.