Manchester City živí naději na titul.


Premier League finišuje a boj o titul není zdaleka rozhodnutý. Mistrovský pohár chtějí po posledním kole zvednout i hráči Manchesteru City, kteří aktuálně ztrácí na vedoucí Liverpool 3 body, avšak mají o zápas méně.

V Goodison Parku je ale rozhodně nečeká jednoduchá práce. Everton na domácím stadionu prohrál z posledních šesti zápasů jen jednou a celková bilance 13-3-2 hovoří za vše. Citizens z posledních devíti ligových zápasů nestačili pouze na vedoucí Liverpool. Mohou se také pochlubit velmi slušnou ofenzivní silou, kterou dokládá 93 vstřelených branek ve 35 zápasech. Celkem ve 23 zápasech Manchesteru padly 3 a více branek.

Domácí stále bojují o čtvrtou příčku, ale po prohře se Southamptonem (0:2) to už příliš dobře nevypadá. Trenér Martinéz a jeho svěřenci tak alespoň chtějí uhájit pátou příčku, která jim zaručuje kvalifikaci o Evropskou ligu. 

Zdravotní problémy mají oba stopeři Evertonu Jagielka s Distinem, a tak by mohla být obrana pro Citizens prostupnější. Vsaďte tedy to, že Manachester se prosadí minimálně dvakrát v kurzu 1,52.

Další zápasy Premier League