Manchester United chce jít v FA Cupu dál, v cestě mu stojí Reading


Páté kolo anglického FA Cupu je téměř za námi a chybí dohrát poslední zápasy. Mezi ně patří také pondělní zápas mezi Manchesterem United a Readingem. V zápase je jednoznačným favoritem vedoucí celek Premier League Manchester United.

FA Cup páté kolo:

Manchester United - Reading FC (pondělí 21:00)

Kurzy na utkání: 1.24 - 6.00 - 11.00

TIP: 1

Z pátého kola FA Cupu zbývají odehrát poslední dva zápasy, dále také jedno utkání, které skončilo remízou (Oldham - Everton 2:2). Jedním ze tří zápasů je pondělní duel mezi Manchesterem United a Readingem, kde je pochopitelným favoritem na přímý postup z prvního zápasu domácí Manchester United. Tomu napovídají také kurzy sázkové kanceláře Unibet.

V rámci Premier League už se spolu oba celky letos jednou utkaly. V 15. kole zvítězil v nejatraktivnějším zápase celého kola Manchester na půdě Readingu 4:3 a také díky tomu slibuje tento duel zajímavou podívanou. Reading se vždy umí na Manchester skvěle připravit a utkání rozhodně není dopředu rozhodnuté.

Tentokrát to však budou mít hosté velmi těžké. Manchester je v obrovské formě a válcuje jednoho soupeře za druhým, v generálce na toto utkání remizoval 1:1 na půdě Realu Madrid v rámci osmifinále Ligy mistrů. Reading má však také v posledních zápasech skvělou formu a ze sedmi zápasů prohrál jediný. Byl to zrovna ten v minulém kole, ve kterém Reading prohrál 1:2 na půdě Stoke City.

Postupující z tohoto zápasu se potom ve čtvrtfinále utká s vítězem dvojice Middlesbrough - Chelsea, což je pro oba celky rozhodně motivace. Dá se předpokládat, že manažer Sir Alex Ferguson do zápasu proti Readingu nepošle to nejsilnější a bude opory šetřit na důležitější boje v lize a Lize mistrů. I tak však má Manchester ty hlavní předpoklady k postupu do čtvrtfinále a náš bookmaker si také myslí, že si favorit utéci postup nenechá. Kromě klasické sázky na utkání si můžete pochopitelně vsadit i na další příležitosti, jejichž výpis naleznete v odkazu níže.

Postupující tým: 1.08 - 7.00

Počet gólů 2,5: Více než 2,5 - 1.37; Méně než 2,5 - 2.90

Poločas: 1.57 - 3.00 - 9.75

Oba týmy gól: ANO - 1.75; NE - 1.95

Střelci: Van Persie - 1.42; Hernández - 1.85; Rooney - 1.85; Welbeck - 1,88; Kagawa - 2.15; Le Fondre - 4.00; Pogrebnyak - 4.50

Na ostatní sázkové příležitosti z utkání Manchester United - Reading si můžete vsadit zde!