O Cavaniho se perou velkokluby. Kde nakonec zakotví?


Letní přestupové období začalo a jedno z nejskloňovanějších jmen je Cavani. Jsou pro vás vypsány sázky, kde v příští sezóně bude působit. Real Madrid? Chelsea nebo Manchester City?

Klub pro hráče Edinson Cavani po letním přestupovém období

(1. září 2013 - 10:00)

O Cavanim se píše v evropských denících či na portálech snad každý den. Po Konfederačním poháru 2013 v Brazílii by se mělo rozhodnout.

Chelsea - 1,60

Už to vypadalo jako hotová věc. Nejdříve Chelsea nabízela 40 mil. liber plus Torrese, poté Blues nabízeli něco údajnou částku mezi 50 až 60 miliony liber. Cavani bude rozhodně velice drahý, zvláště když má podepsaný dlouhodobý kontrakt v Neapoli. Že přijde útočník do Chelsea, to se očekává a Uruguayec je jedním z adeptů. Bude ho lákat spolupráce s Mourinhem?

Madrid - 3,00

Higuaín s největší pravděpodobností odejde, a tak Real potřebuje útočníka. A teď kdo? Jsou dva adepti právě Cavani a Luis Suaréz. Druhý jmenovaný z Uruguayců by vyšel zřejmě levněji a podle zpráv by do Realu rád zamířil. Jméno Cavaniho se s Realem však spojuje už hodně dlouho.

Matka uruguayského útočníka dokonce prohlásila, že si její Edi vybírá mezi "Los Blancos" a City. Kdybychom se zase měli řídit podle otce Cavaniho, tak bychom věděli, že klub, za který chce Cavani hrát, je Real Madird. Hovoří se o příchodu Balea, kdyby přišel i Cavani Real by musel z pokladny odsypat pořádnou částku.

Manchester City - 4,00

Také dlouho propírané spojení Cavani - City. Šejkům by jistě částka, i přestože je astronomická, nedělala problémy. Po odchodu Maria Balotelliho a pravděpodobném odchodu Džeka zřejmě Citizens budou shánět útočnou posilu. Cavaniho hodnota je 64 milionů eur, tedy 1,62 miliardy korun.

Neapol - 6,00

Uruguayský střelec má v Neapoli smlouvu až do roku 2017. Případný zájemce se tedy bude muset plácnout přes kapsu. Italský klub dělá vše proto, aby svého elitního hráče udržel. Dokonce mu nabídl možnost nové pětileté smlouvy s ročním příjmem sedm milionů eur.

K tomu Neapol skončila druhá v uplynulém ročníku Serie A a zahraje si Ligu mistrů. Na Lavičku pak zamíří renomovaný Rafael Benítez. To jsou jediné důvody, které by snad mohli Cavaniho v Neapoli ještě udržet.

Paris SG - 8,00

Že by se probudili i bohatýři z hlavního francouzského města? Útok stojí především na Zlatanu Ibrahimovičovi, otázka zda není lepší to tak ponechat. Je pravdou, že jediný, kdo se střílením gólů může pomoci, je Ezequiel Lavezzi, bývalý Cavaniho spoluhráč. Bylo by zajímavé sledovat, jaký stylem by se PSG prezentovalo, ale určitě by se ani jednomu z hvězdných útočníků na lavičce sedět nechtělo.

Další kluby (Barcelona, Juve, Manchester United)

Na další speciály sázejte zde!