Premier League: Arsenal vs Reading


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Dohrávku 17. kola anglické Premier League obstará zajímavý duel mezi Readingem a Arsenalem. Jaké jsou šance obou celků?

Reading - Arsenal (21:00)

Kurzy na utkání: 5.25 - 4.00 - 1.60

V dohrávce 17. kola je Arsenal na půdě Readingu jasným favoritem. Kromě papírových předpokladů zde hraje roli také fakt, že Reading má v posledních zápasech bídnou formu. Prohrál totiž všech pět posledních ligových zápasů a díky tomu se v tabulce Premier League propadl už na poslední místo.

Arsenal také není v úplně ideálním rozpoložení a vrcholem bylo vypadnutí z ligového poháru na půdě Bradfordu. Svěřenci Arsena Wengera si však chtějí právě v lize napravit reputaci a znovu se dostat do boje o poháry. Nyní ztrácí Arsenal ze sedmého místa pět bodů na čtvrtý Tottenham.

Každý si určitě pamatuje poslední vzájemný duel mezi oběma celky. V poháru Arsenal zvítězil na půdě Readingu 7:5 a jednalo se o vůbec nejatraktivnější zápas na anglických trávnících v letošní sezóně vůbec. Nic podobného se pravděpdobně opakovat nebude, ale i tak je díky tomuto zápasu o sledovanost postaráno. Arsenal ví, že nyní je ten pravý čas a začne sbírat body mnohem pravidelněji, na půdě Readingu v pohodě zvítězí a vsadit si na něj můžete s kurzem 1,60. Za zmínku stojí i další sázkové příležitosti, jejichž výpis naleznete v odkazu níže.

Ostatní sázkové příležitosti na utkání mezi Readingem a Arsenalem naleznete zde!