Premier League: Everton vs Chelsea - 10 zajímavých tipů


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Pro tentokrát jsme se zaměřili na utkání 20. kola a šlágr mezi Evertonem a Chelsea, pojďme se podívat na nejzajímavější sázky z tohoto utkání.

10. Everton sehraje s Chelsea v neděli už 167. vzájemný duel v historii od října roku 1907. Za tu dobu Chelsea proti Evertonu zaznamenala 63 výher a na její vítězství je tentokrát kurz 2,40. Vsaďte si, pokud věříte hostům.

9. Everton vyhrál doma v Goodison Parku poslední tři ligové zápasy proti Chelsea v řadě a tradičně se mu tak proti tomuto soupeři daří. Celkové skóre z těchto tří zápasů je 5:1 pro Everton, kurz na vítězství domácích je tentokrát 2,90.

8. V posledním vzájemném duelu z únoru roku 2012 vyhrál Everton na domácí půdě 2:0 a rád by na tento výsledek navázal. Bylo to první vítězství Toofees v poměru 2:0 v Goodison Parku v 88 zápasech, na stejný výsledek je nyní vypsán kurz 16,00.

7. Chelsea má za sebou vítěznou šňůru tří ligových zápasů v řadě, vsaďte si na to, že proti Evertonu skóruje v obou poločasech s kurzem 3,45.

6. Chelsea naposledy porazila Everton v Goodison Parku v dubnu roku 2008, v tomto zápase vstřelil jedinou branku Michael Essien a na stejný výsledek (1:0 pro Chelsea) je tentokrát vypsán kurz 9,25.

5. Everton ve svých posledních čtyřech ligových výhrách zaznamenal pokaždé výsledek 2:1, třikrát přitom Everton v utkání prohrával. Kurz na to, že Everton otočí stav zápasu z 1:0 v první půle a ve druhé vstřelí dva góly a zvítězí 2:1 je rovných 32,00.

4. Proti Norwichi vstřelil Juan Mta svůj šestý gól v posledních osmi zápasech a kurz na to, že se prosadí také do sítě Evertonu je 3,50. 

3. V posledním zápase Evertonu proti Wiganu se poprvé v sezóně prosadil reprezentační obránce Phil Jagielka, tentokrát je kurz na jeho skórování 18,00.

2. V zápasech s Evertonem příliš gólů nepadá, Chelsea naopak v posledních duelech pálila celkem dost. Vsaďte si na to, že v utkání padne více než 2,5 gólu s kurzem 1,80.

1. Útočník Blues Fernando Torres vstřelil v posledních sedmi zápasech za Chelsea sedm gólů, zatímco nejlepší útočník domcácíh Nikica Jelavič se prosadil ve stejném období pouze jednou. Na oba borce je stejný kurz v případě, že vsítí gól - 2,95.