Premier League: Manchester City vs Manchester United - 10 zajímavých tipů


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Pro tentokrát jsme se zaměřili na utkání 16. kola anglické Premier League a derby mezi Manchesterem City a Manchesterem United.

10. Oba celky se proti sobě v derby postaví už ve 163 utkání. Lepší bilanci má Manchester United, který vyhrál 67 zápasů a prohrál jich 45. Tentokrát je na vítězství hostujících United kurz 3,30.

9. Na Manchester City je kurz nižší zejména z důvodu domácího prostředí. Poslední vzájemný duel na domácí půdě navíc Citizens také zvládli a vyhráli 1:0, tentokrát si na ně vsaďte s kurzem 2,20.

8. Roberto Mancini získal proti Manchesteru United dvě ligové vítězství v loňské sezóně a to se Citizens povedlo naposledy v sezóně 1969/1970. Mnohem lukrativnější je však nyní sázka na to, že Citizens v utkání neprohrají (1,54).

7. Manchester United vyhrál osmkrát z posledních devíti zápasů Premier League, ale pouze dvakrát udržel čisté konto. Vsaďte si na to, že vyhraje na půdě Citizens s čistým štítem (6,00).

6. Z posledních pěti soutěžních zápasů Manchester City vyhrál jediný a svědčí to tak o nepříliš dobré formě svěřenců Roberta Manciniho. Navíc vstřelil jeho tým pouze čtyři branky. Zkuste si vsadit na zlepšení a na fakt, že se City prosadí v obou poločasech s kurzem 2,90.

5. Tragická úspěšnost střelby z posledních zápasů dokonce vytvořila poměrně slušný kurz i na fakt, že City skórují v domácím derby alespoň jednou (1,67).

4. Wayne Rooney se v letošní ligové sezóně v dresu Manchesteru United trefil už pětkrát. Kurz na to, že skóruje v utkání jako první je nyní 7,75.

3. Mario Balotelli se letos prosadil v Premier League zatím pouze jednou a přitom nastoupil ke dvanácti duelům. I přesto je kurz na to, že skóruje poměrně nízký (2,75).

2. Lukrativní sázkovou příležitostí bývá také to, že v utkání padne buď více nebo méně než 2,5 gólu. Tentokrát je pravděpodobnější první varianta, na kterou si můžete vsadit s kurzem 1,75.

1. Nejlepším střelcem United v letošní sezóně je Robin van Persie se třinácti zásahy. Na druhé strane je to Carlos Tevéz s osmi trefami. Na oba borce si můžete vsadit s kurzem 2,90, že v derby skórují.