Šest adeptů na manažerské místo Manuela Pellegriniho


Hvězdami obsazený Manchester City je pryč z boje o Ligu mistrů a s největší pravděpodobností také z boje o titul v anglické lize. Velmi brzy vypadl také v FA Cupu a v Ligovém poháru. Vypadá to na sezónu bez trofeje a to je pro tak ambiciózní tým nepřípustné.

Pochopitelně se tak začíná hovořit o konci manažera Manuela Pellegriniho, který ve své druhé sezóně na lavičce Citizens strádá. Otázkou zůstává, zda vedení bude chtít s chilským manažerem ve spolupráci pokračovat. Unibet si připravil kurzy na jeho možné nástupce.

Carlo Ancelotti - 2.00

Také v Realu Madrid jde do tuhého a po neúspěšném El Clásicu se boj o titul vzdaluje i Bílému baletu. Prezident Realu Florentino Pérez nepatří mezi trpělivé borce a je možné, že Ancelotti kroutí svou poslední sezónu na lavičce Galacticos. Pokud by skončil, je vysoce pravděpodobné, že Etihad Stadium by byla jeho další zastávka.

Diego Simeone - 4.00

FBL-EUR-C1-ATLETICO : News Photo

Argentinský manažer Atlética Madrid Diego Simeone je ve svém současném působišti hodně úspěšný. S Atléticem Madrid zažil svá léta jako hráč i jako trenér a s klubem toho dokázal opravdu hodně. Motivace mu může v budoucích sezónách chybět a není vyloučeno, že bude chtít změnit zastávku.

Pep Guardiola - 7.00

FBL-GER-BUNDESLIGA-BREMEN-MUNICH : News Photo

Pozor! Pokud by Bayern Mnichov v letošní sezóně vyhrál titul i Ligu mistrů, není vyloučeno, že Pep Guardiola se přesune do další soutěže. Přeci jen sbírat úspěchy ve všech koutech světa je lákavá nabídka. Pokud by se tak stalo, je nepochybné, že nabídka ze strany Citizens přijde, Guardiola by se tak znovu střetnul s Mourinhem.

Rafel Benítez - 8.00

FBL-EUR-C3-DINAMO MOSKVA-NAPOLI : News Photo

Pro fanoušky Citizens asi ne úplně šťastná volba, ale přece jenom, Rafael Benítez je muž s obrovskými zkušenostmi s anglickým fotbalem. Právě jeho historie v anglických klubech hovoří pro něj, na ostrovech se mu zkrátka daří a tak spadá mezi další kandidáty. Co na to v Neapoli?

Patrick Vieira - 9.00

Manchester City FC v FC Schalke 04 - UEFA Youth League: Round of 16 : News Photo

Manchester City byla jeho poslední štace před koncem kariéry a Vieira nyní působí v mládežnických oddílech jako trenér. Je tedy na počátku své případné trenérské kariéry, ale jako osobnost by mohl dostat šanci hned na úvod. Navíc, mladá trenérská krev by mohla týmu prospět.

Ronald Koeman - 12.00

Southampton v Crystal Palace - Premier League : News Photo

Dříve odepisovaný holandský stratég Ronald Koeman zažívá v Southamptonu hodně povedenou sezónu. Soton přišel už o Mauricia Pochettina, který odešel do Tottenhamu a je možné, že ani Koeman na lavičce nevydrží dlouho. I přes jeho letošní skvělé výsledky se však dá s jistotou říct, že by tohle byl pro City veliký risk.

Klopp, Conte nebo Bilič jsou také ve hře! Podívejte se na ostatní kurzy.