Sobotní odpoledne s Premier League


Chelsea 1.19 - remíza 7.00 - Leicester City 17.00

Leicester v prvním kole ukázal, že bude v Premier League o každý bod až do posledních minut. Pro každý tým tak bude velice nepříjemným soupeřem - v remízovém zápase se o tom přesvědčil Everton. Svěřenci Nigela Pearsona jsou jistě připraveni, že budou muset využít každé malé šance, a to obzvlášť na Stamford Bridge.

Hodně velký pozor si budou muset hosté dát na posilu Chelsea - útočníka Diega Costu. Ten dokázal skórovat v prvním zápase a dá se očekávat, že se mu to dnes povede znovu. Ostatně sám José Mourinho se nechal slyšet, že jeho tým hrál v minulé sezóně bez klasického zabijáka, kterého už nyní má ve svých řadách.

KLASICKÉ A SPECIÁLNÍ SÁZKY NA UTKÁNÍ CHELSEA VS LEICERSTER NAJDETE ZDE

DOPORUČUJEME: Diego Costa se trefí alespoň dvakrát, KURZ 4.25

TIP NA VÝSLEDEK: Chelsea vs Leicester City 4-1, KURZ 17.00

 

Crystal Palace 2.44- remíza 3.20 - West Ham 3.15

Crystal Palace i West Ham měly v minulém kole hodně blízko tomu, aby ze svých zápasů uhrály alespoň bod. Nakonec však mají na svém bodovém kontě nulu a dnes tak půjdou oba týmy do zápasy s jediným cílem - výhrat. pectively. Favoritem jsou jistě domácí, kteří až nečekaně potrápili silný Arsenal.

Hammers prohráli v londýnském derby s Tottenhamem a vypadá to, že navazují na svou předchozí formu.

KLASICKÉ A SPECIÁLNÍ SÁZKY NA UTKÁNÍ cRYSTAL PALACE VS WEST HAM NAJDETE ZDE

DOPORUČJEME: Oba týmy budou skórvat, KURZ 2.02

TIP NA VÝSLEDEK: Crystal Palace vs West Ham 2-1, KURZ 9.00

 NA UTKÁNÍ PREMIER LEAGUE SI NA UNIBETU MŮŽETE VSADIT LIVE!

Southampton 1.83- remíza 3.65 - West Brom 5.00

Southampton má za sebou celkem rušné léto s velkou řadou změn. I tak ale byl schopen zahrát na Anfield Road velice slušné utkání a většina expertů se shoduje, že si zasloužil minimálně jeden bod. V dnešním utkání by s podobným výkonem body na kontě Saints jistě neměly chybět.

West Brom doma remizoval se Sunderlandem, dvěma góly se blýskl Saido Berahino, na jehož gólový úspěch v dnešním zápase máme vypsán kurz 3.75.

Gólově velmi úspěšná na začátku nových angažmá bývá letní posila Southamptonu - útočník Shane Long. Irský forvard navíc v minulosti působil také v dresu dnešního soupeře, o to větší bude mít motivaci, aby se prosadil a pomohl svému novému klubu ke třem bodům.

KLASICKÉ A SPECIÁLNÍ SÁZKY NA UTKÁNÍ sOUTHAMPTON VS WEST BROM NAJDETE ZDE

DOPORUČUJEME: Shane Long bude skórovat, KURZ  2.60

TIP NA VÝSLEDEK: Southampton vs West Brom 2-1, KURZ 8.50

 

Swansea City 1.64 - remíza 3.90 - Burnley 5.80

Domácí začali novou sezónu opravdu ve velkém stylu. Vítězství 2-1 na Old Trafford si budou všichni fotbalisté Swansea pamatovat ještě dlouho. Ale není čas zahálet, protože další zápas už je tu. Autor vítězného gólu Gylfi Sigurdsson, který přišel v létě z Tottenhamu, ukázal, že bude pro svůj nový tým velmi důležitým hráčem.

 

Nováček začal hodně překvapivě v prvním utkání Premier League, když se dostal do vedení proti Chelsea. Tohle možná Burnley více uškodilo, ale rozhodně byl tenhle zápas důležitou zkušeností. 

Pokud je jeden zápas tohoto kola Premier League vhodný pro tipování překvapení, pak je to jistě tento.

KLASICKÉ A SPECIÁLNÍ SÁZKY NA UTKÁNÍ SWANSEA VS BURNLEY NAJDETE ZDE

DOPORUČUJEME: Méně než 2.5 gólů 1.89

TIP NA VÝSLEDEK: Swansea City vs Burnley 1-1, KURZ 7.50

 

Nedělní utkání:

Tottenham 1.45 - remíza 4.55 - QPR 7.50

Tottenham za sebou má sice vítězství v úvodním kole Premier League a také v Evropské lize, ale kurz na jeho dnešní vítězství je poměrně nízký. QPR se sice nepovedlo první utkání, ale svěřenci Harry Redknappa potřebují právě takové zápasy, kde jim nevěří vůbec nikdo, aby ukázali, jestli mohou pomýšlet na setrvání v Premier League.

Nečekaně klíčovým mužem sestavy Spurs je momntálně Erik Lamela, který zatím působí o hodně jinak, než v minulé sezóně. Nový kouč Pocchetino mu dává dostatek důvěry a vypadá to, že nadějný mladík jí začíná celému klubu pomalu splácet.

KLASICKÉ A SPECIÁLNÍ SÁZKY NA UTKÁNÍ TOTTENHAM VS QPR NAJDETE ZDE

DOPORUČUJEME: Erik Lamela bude skórovat, KURZ 3.45

TIP NA VÝSLEDEK: Tottenham 2-0 QPR, KURZ 7.50

 NA UTKÁNÍ PREMIER LEAGUE SI NA UNIBETU MŮŽETE VSADIT LIVE!