Tipy od experta - Premier League 27.8.


Velké anglické bitvy jsou zpět. Letošní Premier League bude zase o něco pikantnější s přítomností Zlatana Ibrahimoviče, Jose Mourinha nebo Pepa Guardioly. Nás však tento víkend budou zajímat týmy, u kterých se v létě příliš nezměnilo. Posily zůstaly na svém místě a manažeři dostali opět důvěru i přes částečný neúspěch. Jedná se o Tottenham a Liverpool.

Kohouti vyzvou squadru Jurgena Kloppa a bude to pro ně velmi těžký oříšek. Na White Hart Lane totiž neporazili The Reds již 4 roky! Klopp navíc již minulou sezónu ukázal, že se mu ve venkovních zápasech daří. A v nové sezóně tomu není jinak. Vyloupení Arsenalu 3:4 je skvělým začátkem.

Tottenham navíc postrádá svého kapitána a hlavní oporu, brankáře Huga Llorise, který se v minulém zápase zranil. Proto se bude muset vypořádat se střelami Phillipeho Coutinha vypořádat náhradní bránkář Vorm.

Tottenhamu to navíc skřípe v útoku a Harry Kane po Euru marně hledá ztracenou formu. Naopak Liverpool posílil rychlonohým Sadio Maném, který by měl topit obraně Kohoutů.

Trenér Liverpoolu umí tým připravit na velké zápasy a proto doporučujeme následující sázky: