Tottenham se ve šlágru Premier League utká s Manchesterem United


Atraktivní souboj na vrcholu tabulky slibuje duel mezi Spurs a Red Devils. Domácí chtějí zuby nehty postoupit do příštího ročníku Ligy mistrů, zatímco hosté z Manchesteru stále udržují velmi pohodlný náskok na své městské rivaly. Případnou výhrou by se zase o kousek přiblížili ke znovuzískání titulu.

Tottenham - Manchester United (17:00)

Kurzy na utkání: 2,90 - 3,40 - 2,40

Tottenham naposledy v konfrontaci s Red Devils uspěl a byl to první cenný skalp v rukou Villase-Boase na lavičce Kohoutů. Dokáže mladý Portugalec opět zhypnotizovat svým taktickým myšlením svého soupeře? K tomu však nebude moct využít služeb záložníka Sandra, který si přivodil poranění kolena a bude dlouhou dobu mimo hru. Obránci Gallas s Kaboulem taktéž nejsou k dispozici.

Na straně United bude i nadále chybět záložník Fletcher, který podstoupil další zákrok kvůli střevním potížím. Nemanja Vidič se pravděpodobně vrátí do sestavy po otřesu mozku, avšak Jonny Evans zůstává zraněný.

Tottenham na svém hřišti neporazil Rudé Ďábly již dlouhých 11 let. Černá série trvá od roku 2001.

Gólová mašina jménem Manchester United vstřelil venku již 26 branek, což je nejvíc v lize.

V posledních pěti vzájemných duelech se třikrát radovali United, jednou Spurs a jednou skončil zápas remízou. Oba kluby však v posledních pěti zápasech neprohráli, takže se dá čekat vyrovnaný souboj.

Ostatní sázkové příležitosti na zápasy v Anglii najdete zde.