Unibet vás zve na londýnské derby Chelsea - Arsenal


Anglická Premier League se chystá na velké londýnské derby! Chelsea hostí Arsenal v důležité bitvě o evropské poháry. Blues nechtějí za žádnou cenu ztratit třetí místo, avšak na záda jim notně dýchají pronásledovatelé. Arsenal je na tom ještě hůř a šesté místo rozhodně nebylo před sezónou v plánu. Kdo vyhraje bitvu o anglickou metropoli tentokrát?

Chelsea - Arsenal (14:30)

Kurzy na utkání: 1,90 - 3,60 - 3,95

Chelsea je v zápase podle odborníků mírným favoritem, avšak zápas může skončit jakkoli. John Terry již doléčil zranění a trénuje v plné míře, jeho start je zatím spíše teoretický. Do Afriky odcestovali Moses a Mikel, jinak je kádr Rafy Beniteze kompletní.

Arsenal bude postrádat playmakera Mikela Artetu, bez kterého se týmu statisticky příliš nedaří.

Chelsea vyhrála na domácím hřišti pouze jednou v posledních sedmi zápasech, takže ona dřívější neprostupná hráz jménem Stamford Bridge je již dávnou minulostí a Kanonýři toho chtějí využít. Jenže svěřenci Arséna Wengera mají v této sezóně po 21 zápasech pouze 34 bodů, nejméně za vlády Wengera v klubu po takové porci utkání.

Vzájemná bilance je vyrovnaná. V posledních pěti utkání oba týmy vyhrály dvakrát, jednou se soupeři rozešli smírně.

Chelsea v posledním zápase ztratila dva body, když remizovala se Southamptonem, zatímco Arsenal si připsal postupové vítězství proti Swansea v rámci FA Cupu.

Ostatní sázkové příležitosti na zápasy v Anglii najdete zde.