V pondělní dohrávce Premier League Liverpool doma přivítá West Bromwich


Pondělní dohrávku 26. kola anglické Premier League tentokrát obstará zajímavý duel mezi Liverpoolem a West Bromwich Albion. Z pohledu sázkaře se jedná o jednoznačné utkání, ale příležitostí na toto utkání je mnoho. Pojďme se společně podívat na tipy našeho bookmakera.

Liverpool - West Bromwich Albion (pondělí 21:00)

Kurzy na utkání: 1.35 - 4.75 - 9.00

TIP: 1

Souboj těchto dvou celků bude atraktivní zejména díky postavení v tabulce. Liverpool se totiž nachází na osmé pozici a devátý West Bromwich je pouze o dva body pozadu. Hosté tak mají obrovskou motivaci se v případě úspěchu posunout před svého favorizovaného soupeře.

Před pár dny oznámila ikona Liverpoolu Jamie Carragher, že ukončí po sezóně kariéru a může se tak v dnešním zápase dočka obrovských ovací. Liverpool bude znovu spoléhat zejména na kvality forvarda Luise Suáreze, který je nejlepším střelcem klubu a hlavně díky němu se Liverpool drží tam, kde je. Na jeho skórování si můžeme vsadit tentokrát s kurzem 1.80. Na to, že gól nedá to takový rozdíl není - 1.92.

Pro hosty hraje prim fakt, že West Bromwich na Liverpool poměrně umí. Z posledních šesti vzájemných zápasů je skóre mezi oběma celky srovnané 3:3. V prvním letošním zápase v rámci 1. kola Premier League si dokonce West Bromwich doma poradil s Liverpoolem jednoznačně 3:0.

V novém roce však W.B.A. zatím tápou a toho by chtěli svěřenci manažera Brendana Rodgerse rozhodně využít. Do utkání by mohl bez problémů naskočit také Coutinho, který přišel z Interu Milán, na marodce je Daniel Sturridge a není jisté, zda do zápasu nastoupít. Na straně hostí určitě nemůže hrát suspendovaný Popov a zraněný Mulumbu.

Mezi ty atraktivnější sázkové příležitosti na utkání můžeme zmínit kurz na to, že padne více než 2,5 gólu. To si myslí také náš bookmaker a na to si můžeme vsadit s kurzem 1.62. Dvojitá šance v tomto případě příliš za zmínku nestojí, ale zkusíme také risknout fakt, že Liverpool bude ve vedení už po prvním poločase - 1.83.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde!