Valencia příliš nadělovat nebude, Falcao fanoušky potěší


Sedmnácte kolo nejvyšší španělské ligy pokračuje a díky tomu můžeme i v pátek sledovat poměrně zajímavé zápasy. Co si tak vsadit před začátkem víkendu?

Španělské menu odstartuje ve 20:00 utkáním mezi Valencií a Getafe. Domácí prožívají prozatím velmi nepovedenou sezonu a nachází se až v druhé polovině tabulky. Valencii ofenzíva vůbec nefunguje. Pouze 19 nastřílených branek patří k nejhorším číslům v celé soutěži.

Naopak pro Getafe je střed tabulky poměrně uspokojivým umístěním. Nároky jsou konečně oproti Valencii odlišné. Co se týče ofenzivní činnosti, je to stejně mizerné jako v případě pátečního vyzyvatele. V posledních pěti zápasech dokázaly oba kluby vstřelit více než jednu branku pouze dvakrát.

Celkový počet gólů 3,5

Méně než: 1,30

I ti, kteří budou chtít ponocovat, si dnes přijdou na své. Druhé utkání Atlétiko Madrid – Celta Vigo totiž odstartuje až ve 22:00. Favorit je jasně daný.

Domácí, jakožto druhý tým tabulky, si půjdou za každou cenu pro tři body. Celta Vigo by bylo pochopitelně vděčné i za bod, vždyť bojuje na opačném konci tabulky. Sestupové příčky jsou vzdálené jen na dva body.

Největší pozornost bude upřena pochopitelně na Radamela Falca. Jeho střelecká potence je neuvěřitelná. Prosadit se dokázal v posledních dvou zápasech šestkrát a opět se od něj budou čekat branky.

Střelec gólu

Radamel Falcao: 1,44