Vánoční Premier League: 10 zajímavých tipů na utkání mezi Manchesterem City a Liverpoolem

18. kolo anglické Premier League má na programu jasný šlágr a na vyrovnaném čele tabulky svedou souboj celky Manchesteru City a Liverpoolu. Vsaďte si na anglický fotbal.

10. Manchester City a Liverpool se proti sobě nyní postaví celkem po 155té. Liverpool se může chlubit mnohem lepší bilancí a připsal si 75 výher, nyní je na vítězství Reds vysoký kurz 4.50 z toho důvodu, že hraje na půdě nejlepšího domácího celku v lize.

9. Oba týmy jsou nejproduktivnějšími celky v letošní sezóně, Citizens zatím vstřelili 51 gólů, Liverpool vstřelil 42 branek. Pro riskantnější sázkaře se nabízí možnost toho, že v utkání padne více než 6,5 gólů s kurzem 14.00.

8. Liverpool vsítil 17 branek v posledních čtyřech zápasech (průměr 4,25 na zápas) a v tomto utkání chtějí také skórovat více než jednou. Podaří se jim vstřelit branku v obou poločasech? - 3.85

7. Manchester City vstřelil v letošní sezóně v domácích zápasech 35 gólů (průměr 4,375 na zápas a nejvíce z celé soutěže) a můžeme si vsadit s kurzem 2,56 na to, že domácí vyhrají oba poločasy.

6. Citizens vyhráli všech dosavadních osm domácích zápasů. Na deváté domácí vítězství v řadě je kurz 1.75.

5. Největší hvězdou zápasu je v současnosti nejlepší hráč Premier League Luis Suárez, který útočí na nejlepšího střelce Premier League. S jeho útočnými schopnostmi je pouze kurz 6.00 na to, že Liverpool vstřelí v zápase více než 2.5 gólů.

4. James Milner se v letošní sezóně zatím prosadil pouze dvakrát, předtím však neskóroval 36 zápasů v řadě. Zkuste si vsadit na přesný výsledek 2:1 pro Manchester City s kurzem 8.00.

3. Minulý týden vstřelil Yaya Touré do sítě Fulhamu svůj čtvrtý gól v sezóně z přímého volného kopu. Vyhrají Citizens nad Liverpoolem a neinkasují přitom? - 3.85

2. Liverpool má v letošní sezóně obrovské ambice a řada jeho hráčů hraje ve skvělé formě. Dokáže vyhrát na Etihad Stadium alespoň jeden poločas? - 2.30

1. Poslední dva zápasy mezi oběma celky skončily remízou 2:2. Bude tomu tak i nyní? - 11.00