Bayern Mnichov se před zraky vlastních diváků po reprezentační přestávce opět předvedl ve skvělém světle, když Brémám nadělil na cestu šest kusů. A je nutno dodat, že většina gólů opravdu stála za to.

Zhruba dvacet minut se hostující Werder celkem aktivně bránil, nenechal hráčům Bayernu moc prostoru, ale poté se spustila kanonáda.

Po naprosto zbytečně odevzdaném míči a dobrém sklepnutí Müller otevřel skóre kapitán Phillip Lahm.

Netrvalo dlouho a o sedm minut později zahrával Bayern přímý kop, kdy Xabi Alonso nachytal hráče ve zdi Brém. Ti totiž vyskočili a španělský záložník lehkou a chytrou střelou po zemi zvýšil vedení. Brankář Raphael Wolf byl naprosto bezmocný.

NEPŘEHLÉDNĚTE -  NEVÁHEJTE A ZAČNĚTE S UNIBETEM VYHRÁVAT SKUTEČNÉ PENÍZE

Závěr prvního poločasu si hostující hráči za rámeček určitě nedají. Nejdříve po zbytečném faulu zvýšil Müller z penalty na 3:0.

Krátce před poločasem přišel navíc další zbytečný odkop Brém. Alaba našel Götzeho, který se rychlou kličkou vyhnul Lukimyovi a bylo to už 4:0

Ve druhém poločase už se utkání dohrávalo opravdu jen z povinnosti. Když už to vypadalo, že Bayern nebude chtít přídat další branku, přišla parádní kombinace domácích, na jejímž konci stál kapitán Phillip Lahm.

Kapitán mistrů světa z posledního šampionátu tak slavil svou druhou branku v utkání. Navíc to byla 200. výhra pro Phillipa Lahma v německé Bundeslize.

TOP 10: Víte, které kluby utratily za poslední dekádu největší balík?

TOP 10: Víte, které kluby nejvíce vydělaly na prodeji hráčů za poslední dekádu?

Na konečných 6:0 ještě umístěnou střelou a také druhým gólem v utkání dával Mario Götze.