Vložené kolo Premier League obstará šlágr mezi Manchesterem United a Evertonem


Ve vloženém 14. kole anglické Premier League se můžeme těšit na netradiční středeční souboje, tím hlavním duel mezi Manchesterem United a Evertonem. Utkání bude pikantní hned z několika důvodů.

Manchester United - Everton (středa 20:45)

Kurzy na utkání: 1.73 - 3.75 - 4.80

TIP UNIBETU: 0

14. kolo anglické Premier League se odehraje netradičně ve středu a fanoušci anglického fotbalu se mohou těšit hned na devět zápasů. Tím nejsledovanějším bude bezpochyby utkání mezi osmým Manchesterem United a pátým Evertonem.

Manchester United je zatím v letošní sezóně za očekáváním a není se čemu divit. V létě převzal klub David Moyes a právě z toho důvodu má utkání zvláštní náboj. Do Manchesteru totiž přišel právě z Evertonu, kde strávil dlouhých devět let a který nyní převzal Španěl Roberto Martínez.

Everton je na tom zatím letos lépe a ve třinácti zápasech prohrál pouze jednou. Tabulka je však velmi vyrovnaná a osmý Manchester ztrácí na Toffees pouze dva body, v případě vítězství se tedy může posunout před svého soupeře.

V loňské sezóně zápasy mezi těmito dvěma celky skončily v celkovém hodnocení dělbou bodů. Everton doma zvítězil 1:0 a Manchester pak doma vyhrál 2:0. Za tenhle výsledek by se Rudí Ďáblové určitě nezlobili ani letos, ale budou to mít velmi těžké. Everton tradičně na silné celky umí zahrát a brousí si zuby také na svěřence Davida Moyese.

Ten má však pochopitelně výhodu, že svého soupeře zná skrz na skrz a této výhody chce využít. Podaří se mu to? Remíza je v utkání velmi pravděpodobným výsledkem a tak se rozhodně vyplatí zkusit vsadit s vysokým kurzem 3.75.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde!