Vsaďte na Serii A, Lazio má kurz 5,20!


Výbornou příležitost nabízí večerní italská liga, tentokrát si může chladnokrevný sázkař na jednom utkání vydělat více než pětinásobek. Stačí věřit faktům, stačí věřit Laziu Řím.

AC Milán - Lazio Řím, středa 20:45

Kurzy: 1,75 - 3,60 - 5,20

Tohle je přesně ten zápas, kdy se vyplatí vsadit na "outsidera". Tím je podle bookmakerů římský klub, ale výsledky a forma mluví úplně o něčem jiném.

Zatímco AC Milán se krčí přesně v polovině tabulky, Lazio má o tři body více a doráží na místa pro evropské poháry. Zatímco AC prohrál dva z posledních čtyř zápasů, Lazio jedinkrát za sedm mačů.

Neříkám, že domácí nemůžou vyhrát, neříkám, že Lazio to má v kapse. Jen tvrdím, že při kurzu 5,20 jde o sakra dobrou příležitost.

Fiorentina - Neapol, středa 20:45

Kurzy: 2,60 - 3,35 - 2,80

Co do zvučnosti klubů možná druhý vybraný zápas italské ligy, není taková bomba, dneska je ale kvalita tady. Fiorentina pátá, Neapol druhá, tohle bude hodně pěkný zápas.

Přestože fialky mají výborné výsledky jak na půdě domácí, tak v Evropě, znovu bych radil vsadit dvojku. Hosté jsou fotbalově jinde, mají dobrý přechod do útoku a celkově tým vypadá celistvěji. A vidět je to i na výsledcích.