Vsaďte si na dohrávku 19. kola španělské ligy mezi Getafe a Granadou


Španělská fotbalová liga nám o víkendu nabídla řadu zajímavých zápasů, v pondělní dohrávce se můžeme těšit na duel mezi Getafe a Granadou. Nejedná se tedy o žádný ze šlágrů kola, ale o utkání, na které se rozhodně vyplatí si vsadit. Favoritem zápasu je domácí celek z Getafe.

Getafe - Granada (pondělí 20:00)

Kurzy na utkání: 1.95 - 3.40 - 3.90

Pondělní sázková nabídka nám kromě mistrovství světa v házené nenabízí nic moc zajímavého, a tak se podíváme na dohrávku 19. kola španělské fotbalové Primera Division, ve které jedenácté Getafe na domácí půdě přivítá osmnáctou Granadu. Domácí jsou na tom před utkáním o osm bodů lépe a nejen díky tomu jsou jasným favoritem utkání.

Kurz 1.95 je přitom na vítězství domácích velmi slušný a jedná se tak o lukrativní zápas na sázení, který by neměl na Vašem tiketu chybět. Getafe však v posledních dvou ligových kolech prohrálo a současná forma se nezdá být úplně ideální. Naposledy přitom Getafe vyhrálo ve 14. kole, kdy si doma překvapivě poradilo s Málagou.

Granada má o chlup lepší formu, ale z celkového hlediska na tom také není ideálně, což dokazuje také postavení v tabulce. V posledním hraném kole Granada doma nepředvedla ideální výkon a prohrála s Valencií 1:2, předtím však zvítězila stejným výsledkem na půdě poslední Osasuny. Minulou sezónu zápasy těchto dvou celků příliš atraktivní podívané nenabídly. Oba vzájemné zápasy skončily 1:0 ve prospěch domácích a to je další důvod, proč si tentokrát vsadit na Getafe. 

Ostatní sázkové příležitosti na Primera Division naleznete zde!