Vsaďte si na favorita německého poháru


V domácích pohárech mají outsideři obecně větší šanci na úspěch, protože favorité, mající více želízek v ohni, často berou podobné soutěže jako podružné a nasazují náhradníky. V osmifinále DFB poháru ale tato náležitost odpadá, jde o poslední zápas podzimní sezony a před měsíční pauzou se není na co šetřit.

FC Augsburg 12,50 - Remíza 5,25 - Bayern Mnichov 1,25

Augsburg prožil špatný pozdim a to, že se dostal do osmifinále poháru, je jediným pozitivem jinak mizerné poloviny sezony. V lize vyhrál jednikrát a od posledního místa ho dělí jen jeden vstřelený gól navíc oproti nováčkovi z Fürthu.

Augsburg neumí dávat góly, produktivitu sice zvedl útočník Mölders, jenomže sám nezmůže nic. Impotentní útok vlastně nemá šanci se proti bezchybně bránícímu Bayernu prosadit, na jeho defenzivě si vylámaly zuby i těžší kalibry.

Bayern hodlá nasadit všechny hráče základní sestavy, kteří jsou zdraví, a tak je jeho vítězství prakticky jisté. Rozhodně se vyplatí zvážit sázky typu handicapu, vstřelení gólů v obou poločasech nebo přesný výsledek s čistým kontem Bayernu - na čtyřgólovou výhru bez obdržené branky je vypsán výborný kurz 16:1.