Vsaďte si na umístění německých klubů v letošní Bundeslize


Nejvyšší německá liga odkrojila z letošní sezony přesnou polovinu z přidělené porce utkání a tak se dají analyzovat přibližné šance na finální umístění. Pokud vás láká dlouhodobá sázka na Bundesligu, tak neváhejte.

Na celkové vítězství je favorit jasný. Nejen, že Bayern Mnichov vede ligu s příjemným náskokem devíti bodů, ale předvádí i nejsuverénnější výkony. Nejvíce nastřílených branek a zároveň nejméně obdržených.

Druhým největším favoritem je podle nás Borussia Dortmud. Šance jsou sice podstatně menší, než u Bayernu, ale kvalita dortmundského celku je natolik veliká, což konečně ukázala Liga mistrů, že by při velmi povedené jarní části šance existovat mohla.

Vítěz Bundesligy 2012/2013

Bayern Mnichov: 1,04

Borussia Dortmund: 17,00

Bayer Leverkusen: 40,00

Zajímavý je pohled také na umístění v první čtyřce. Velmi dobře odstartovalo sezonu Schalke a to jak v domácí soutěži, tak v Lize mistrů. Posledních pět zápasů je však katastrofálních. Nula vítězství a pouhé dva body. Tato skutečnost, katapultovala hornický klub až na sedmé místo. My však věříme, že se ve finále mezi elitní čtyřku dostane.

Umístění v první čtyřce

Schalke 04: 1,85

Eintracht Frankfurt: 4,00