Vsaďte si s Unibetem na FA Cup: Cheltenham Town vs. Everton


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Dohrávkou třetího kola anglického FA Cupu je duel mezi Cheltenham Town a Evertonem. Favoritem je rozhodně hostující tým z Premier League, překvapí domácí outsider svého soupeře? Vsaďte si.

Cheltenham Town - Everton FC (20:45)

Kurzy na utkání: 9.50 - 5.10 - 1.30

Posledním zápasem třetího kola anglického FA Cupu je souboj mezi čtvrtoligovým Cheltenhamem a celkem z elitní Premier League, Evertonem. Celky z nižších soutěží každý rok ukazují, že v FA Cupu dokáží své favority potrápit a kolikrát také překvapit. Důkazem toho je například včerejší duel mezi Mansfieldem a Liverpoolem, který vyhráli favorizovaní hostí pouze díky ruce Luise Suáreze.

Everton však patří k týmům, které tradičně v anglických pohárech postupují do pozdějších fází a na půdě Cheltenhamu nebude chtít nic nechat náhodě. Manažer David Moyes do utkání pošle takovou sestavu, která by si bez potíží měla postup do další fáze FA Cupu zajistit.

Čtyři poslední utkání Evertonu skončily výsledkem 2:1, z čehož vyšla Moyesova družina třikrát vítězně a neuspěla pouze proti Chelsea. Vášnivější sázkaři si tak mohou vsadit na přesný výsledek a vítězství Evertonu 2:1 i v tomto případě. Pro ty méně odvážné je tutovkou vítězství hostujícího celku s kurzem 1.30, který Vám může vylepšit Váš tiket.

Ostatní sázkové příležitosti na FA Cup naleznete zde.