Vyhraje Manchester United Premier League i pod Davidem Moyesem?


Příští sezóna anglické Premier League bude z několika hledisek velmi atraktivní. Naváže David Moyes na úspěchy Sira Alexe Fergusona a získá anglický titul, nebo se bude radovat někdo jiný? Největšími favority PL na sezónu 2013/2014 jsou znovu oba celky z Manchesteru, jak to vypadá dále?

Letošní sezóna anglické Premier League je za námi a podobně jako v té loňské (2011/2012) se na prvních dvou místech usadily oba celky z Manchesteru s tím rozdílem, že tentokrát si pozice prohodily. Z mistrovského titulu se raduje Manchester United a Sir Alex Ferguson tak svou kariéru končí nejlepším možným způsobem.

Také v nadcházející sezóně budou oba celky z Manchesteru hlavními favority na zisk titulu, což dokazují také nově vypsané kurzy na to, kdo v příštím roce vyhraje Premier League. Manchesteru se tak věří i po odchodu Sira Alexe Fergusona a nástupu Davida Moyese.

Podle kurzů je jediným týmem, který by mohl ohrozit nadvládu celků z Manchesteru anglická Chelsea. Je dost pravděpodobné, že v létě do ní zamíří manažer José Mourinho a právě díky tomu bude také Chelsea patřit k hlavním favoritům s kurzem 3.75.

V první šestici nalezneme také Arsenal, Tottenham a Liverpool, u všech jsou kurzy na vítěze PL do stovky. U ostatních celků je to už utopie. První tým s kurzem nad 100 je Everton (250).

Kromě toho si můžeme vsadit na další příležitosti, týkající se Manchesteru United, například na to, na jakém místě přesně se Manchester v příští sezóně umístí.

Mezi další patří to, kolik Manchester v příští sezóně získá trofejí.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde!