Zajistí si Juventus na půdě Lazia Řím téměř jistý zisk titulu?


Juventus Turín už má v tabulce italské Serie A luxusní sedmibodový náskok, který se může po dohrávce 32. kola natáhnout až na jedenáct bodů. Pokud Juventus dokáže uspět na půdě Lazia, bude mít šest kol před koncem soutěže luxusní náskok.

Lazio Řím - Juventus Turín (pondělí 20:45)

Kurzy na utkání: 3.95 - 3.40 - 1.95

Dvojitá šance: 1X - 1.84, 12 - 1.33, X2 - 1.25

TIP UNIBETU: 02

Juventus však rozhodně nečeká v dohrávce 32. kola na půdě Lazia Řím jednoduchý úkol. Lazio ze současné šesté pozice bojuje o účast v evropských pohárech pro příští sezónu a stále má šanci také na Ligu mistrů, což je pochopitelně cíl římského celku. Lazio nyní ztrácí na třetí AC Milán osm bodů, v případě úspěchu proti Juventusu to bude bodů pět.

Největším rivalem Juventusu v boji o titul je Neapol, která už má na druhém místě náskok čtyř bodů na třetí AC Milán. Juventus však v lize vyhrává jedno utkání za druhým a neúspěch v Lize mistrů proti Bayernu Mnichov nemůže celek z Turína ohrozit. V lize už však Juventus neprohrál sedm zápasů v řadě.

Lazio naopak střídá povedené výkony s těmi méně povedenými a body sbírá různorodě. Sezóna se však přehoupla do fáze, kdy už je každý bodík více než důležitý. První vzájemný ligový zápas z této sezóny skončil na půdě Juventusu bezbrankovou remízou. Oba celky spolu poté ještě dvakrát hrály v semifinále italského poháru, kde bylo úspěšnější Lazio. Tentokrát je Juventus v utkání jasným favoritem a tuto roli chce potvrdit. Náš bookmaker si myslí, že hosté v zápase neprohrají, odvážnější si mohou vsadit na čisté vítězství hostujícího Juventusu.

Ostatní sázkové příležitosti na italskou Serii A naleznete zde!