Zlatan Ibrahimovič a jeho 805 milionů jmen


Jeden z nejlepších fotbalových útočníků současnosti Zlatan Ibrahimovič ukázal svůj charakter. Švédský reprezentant si nechal na tělo vytetovat jména padesáti hladovějících lidí na světě a nechal si vytvořit video na podporu potravinového programu OSN.

Ibrahimovič je znám tím, že velikou část svého astronomického platu každoročně posílá na různé druhy charit, na postižené děti a další. Nyní se zapojil do dalšího projektu. V natočeném videu vyjadřuje podporu světovému programu OSN pro výživu chudých dětí a zmiňuje, že po celém světě jsou miliony dětí, které hladoví.

Padesát jmen na jeho těle vyznačují také nejhorší humanitární krize, které ve světě právě probíhají. Program OSN už pomohl 805 milionům hladovějících lidí v 75 zemích po celém světě a Ibra svým činem prokázal obrovský charakter, nechat si potetovat celé tělo je opravdu veliká výzva a jeden z životních kroků Zlatana Ibrahimoviče.

Své nové tetování Zlatan poprvé ukázal v sobotním zápase francouzské ligy proti Caen, ve kterém jeho tým PSG pouze remizoval 2:2. "Ibrakadabra", jak se švédskému sniperovi přezdívá, se v utkání prosadil už ve 2. minutě a svůj gól oslavil sundáním dresu, celý stadion v tu chvíli žasl nad jeho novou vizáží.

V přiloženém tweetu se můžete podívat na video, při kterém Vám musí jít mráz po zádech. Zlatan Ibrahimovič je zkrátka světová extratřída!