Top tipy na sobotní finále německého poháru mezi Bayernem a Stuttgartem

Proč si vsadit na Bayern Mnichov? Protože je zkrátka nejlepší. Jak v letošní sezoně, tak v historii německého poháru. Nikdo nevyhrál DFB Pokal častěji než Bayern, ten může v sobotu slavit již pošestnácté. Kurz je sice nízký, ale jedná se o tutovku, proto se nebojte vsadit balík – 1,19.

Bayern prošel do finále naprosto hladce. Během pěti zápasu inkasoval jednu jedinou branku a to v semifinále proti Wolfsburgu, který mnichovský klub jasně vyhrál 6:1. Věříme proto, že ve finále oba celky skórovat nebudou – 1,95.

Svěřenci Juppa Heynckese mají rádi utkání hned od začátku pod svou kontrolou a soupeře nešetří od prvních minut. Není náhodou, že dokázali skórovat během prvního poločasu ve všech pěti předešlých pohárových zápasech. A zvládnou to i v sobotu večer během první půlhodiny – 1,60.

Arjen Robben je ve výborné formě, navíc posílený rozhodujícím gólem z finále Ligy mistrů. V německém poháru bojuje o nejlepšího střelce, momentálně má na svém kontě 4 góly stejně jako několik dalších kolegů. Trefa Nizozemce za pěkný kurz – 2,20.