Trauma soupeře? Děti z barcelonské La Masie předvedly fantastický kousek [VIDEO]


Barcelonská fotbalová akademie s názvem La Masia je známá tím, že z její líhně vychází jeden talentovaný hráč za druhým a čas od času se také těšíme z různých zveřejněných videí. Je zarážející, jak moc si dětičky v Barceloně rozumí už od mala, dvojice prcků předvedla fantastickou akci v utkání proti Cornelle.

Pokud by se fotbalová kvalita dospělého družstva určovala podle toho, jak se daří mládežnickým týmům, nemusela by Barcelona mít vůbec strach. V její akademii se to hromadí talentovanými kluky, kteří jsou zbláznění do fotbalu od té doby, co začali dělat své první krůčky.

Barcelona pravidelně zveřejňuje zejména akce svého dorosteneckého a juniorského týmu, tohle ale ven muselo. Mladším žákům Barcelony se povedla skvělá akce, ve které hráli hlavní roli pouze dva fotbalisté. Soupeři z Cornelly mohli jen smutně sklopit oči a dívat se na umění jejich oponentů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Útočník Brém nesměl nastoupit do týmového autobusu, snědl bagetu

Mladý záložník s číslem 8 si na pravé straně neuvěřitelným způsobem povodil dva hráče soupeře, oběma nasadil ukázkové jesle a ještě stihl připravit gól pro jednoho ze svých spoluhráčů. Ani zde nepřišla očekávaná střela z první do protipohybu gólmana, ale zaseknutí, zesměšnění dalšího protihráče a zakončení vnější stranou silnější nohy. Za podobnou akci by se nemusela stydět ani parta kolem Lionela Messiho, no, posuďte sami.

VIDEO: Fantastická akce dětí z akademie La Masia