Trefa týdne: Ani hromada odpadků nezabránila srovnání v senzační přestřelce

Neskutečnou divočinu s nádherně vypjatým a emotivním koncem nabídnul dnešní duel Zlatého poháru (jedná se o Mistrovství ve fotbale Severní, Střední Ameriky a Karibiku) mezi Mexikem a Trinidadem a Tobagem.

Mexiko přišlo během duelu o vedení 2:0, když Trinidad a Tobago nasázelo tři branky během 12 minut. V průběhu hektického konce srovnal Guardado na 3:3 a nešťastný vlastní gól Jonese z devadesáte minuty poslal Mexičany znovu do vedení.

Vrcholný moment ale nastal 10 vteřin před koncem nastavení. Trinidad zahrával rohový kop. Fanoušci dělali všechno proto, aby exekutorovi maximálně znepříjemnili odkop – zasypali ho neskutečnou hromadou odpadků -, ale karma zapracovala (plastové lahve přeci na hřiště nepatří). Centr byl totiž gólový.

Je to tak. Trinidad a Tobago srovnalo v posledních vteřinách gólem Marshalla na konečných 4:4:

Vítězství zajistilo ostrovnímu státu ležícímu v Karibském moři vítězství ve skupině. Takže ve vyřazovací části narazí na Panamu…příjemnější soupeř než Kostarika, se kterou se popasuje právě Mexiko.