Trefa týdne: Pedro se připomněl fantastickými nůžkami [VIDEO]

Barcelona drží velmi reálné naděje na zisk treblu. A těžko bude někdo něco namítat proti tvrzení, že za úspěchy v letošní sezoně může především smrtící ofenzivní trio: Neymar, Suárez, Messi.

Ve stínu všech tří báječných útočníků je však skrytý další ofenzivní klenot Barcelony, a tím je Pedro, který se sice stal náhradníkem, ale v letošní sezoně dokázal i přesto přispět šesti góly a sedmi asistencemi, což není vůbec špatné.

Především se ale Pedro připomněl nádherným gólem, který vstřelit o víkendu do sítě Realu Sociedad:

Barcelona porazí Atlético a získá ligový titul – 1,73

Na trávníku byl španělský útočník jen tři minuty – střídal v 82. minutě Rafinhu -, než vstřelil tyto krásné nůžky, čímž zvýšil vedení na konečných 2:0.

Barcelona tímto vítězstvím navíc vytvořila zajímavý rekord. V posledních 7 zápasech (ve všech soutěžích) zvítězila bez inkasovaného gólu, což se ji nikdy před tím v historii, která trvá 116 let, nepovedlo.