Turecký trenér si objednal jeřáb poté, co mu byl zakázán vstup na stadion [VIDEO]


Zhruba před měsícem pobavila fotbalový svět fotografie manažera anglického Poole Townu, který obešel zákaz vstupu na stadion tím, že utkání sledovat z okénka přilehlého domu správce stadionu.

V podobné situaci se nyní ocitl také turecký trenér Hamit Isik. Za konfrontaci s rozhodčím si vysloužil opravdu tvrdý trest: 285 dní trvající zákaz vstupu na stadion.  

Problém je v tom, že stadion klubu Corum Belediyespor (třetí nejvyšší turecká liga) má relativně vysoké tribuny a sledování z přilehlého domu tak nepřipadá v úvahu.

Jenomže Isik je stejně jako horkokrevný i houževnatý, takže se nenechal odradit a pronajal si jeřáb, kterým se nechal vyvést nad tribunu a zvesela sledoval utkání play-off, ve kterém jeho mužstvo bojuje o postup do druhé ligy (první duel skončil remízou 0:0):

Jak jste mohli vidět v důležitém utkání zely prázdnotou i tribuny. V onom osudném zápase, ze kterého si Isik odnesl nepříjemný trest, se projevili i fanoušci, takže dostali rovněž zákaz účasti na stadion, což neřešili jeřábem, ale velkoplošnou obrazovkou umístěnou vedle stadionu.

Správcův dům, nyní jeřáb… o dalším vynalézavém způsobu, jak sledovat zápas přes zákaz vstupu na stadion, vás samozřejmě budeme informovat.