Unibet drží palce Spartě. Vsaďte si na derby pražských "S" zdarma!


Sparta Praha to letos dotáhla nejdále v evropských pohárech a dostala se mezi fotbalovou smetánku a týmy jako jsou Borrusia Dortmund, Manchester United či Sevilla. Navíc k ní byl přívětivý i los a přidělil jí v osmifinále Evropské Ligy římské Lazio, které je jedno z těch méně zvučnějších možných soupeřů. A hned v prvním vzájemném utkání ukázala, že rozhodně nebude hrát druhé housle a kurz 2.9 na Spartu byl určitě vysoko na to, že výsledek skončil 1:1 a v odvetě je pražský celek v poměrně dobré situaci. 

Ať už semnou souhlasíte, nebo máte opačný názor, odveta na Laziu, která se hraje 17. března v 19:00 vás určitě bude zajímat!

Unibet si váží českých sázkařů, kteří rádi vsazí nejen na Spartu, a tak připravil pro tento zápas speciální nabídku. Ta je úzce spojená s náročným programem, který Sparta obdržela.

O víkendu se totiž hraje slavné derby pražských "S" a Sparta má Slávii co vracet. Na podzim totiž Slavia vyhrála na Edenu gólem Zmrhala 1:0. Sparta ještě může v poklidu dotáhnout v lize Plzeň a tak je pro ní tento zápas nesmírně důležitý. Stejně tak jako odveta na Laziu.

Abyste si mohli tyto 2 zápasy a zejména pak derby užít na maximum, dostanete od Unibetu SÁZKU BEZ RIZIKA na derby až do výše 250 KČ!

Co pro to musíte udělat? Jak jsem zmiňoval zápas na Laziu, tak stačí podat jakoukoliv předzápasovou sázku a Sázka bez rizika v hodnotě 125 Kč na derby je Vaše. Úplně jednoduché. A co víc? Když se Spartě podaří postoupit, Sázka bez rizika na derby se ZDVOJNÁSOBÍ, takže vám rudí můžou vyhrát Sázku bez rizika na pražské derby v hodnotě 250 Kč!

Pokud si věříte na zápasy Sparty a rudí v Laziu zaberou, tento víkend hrajete s klidem v zádech! 

A přesně pro to je tady Unibet - stojí za vámi a připravuje pro vás tu nejlepší nabídku!