Upovídaný Mourinho je v koncích. Po další porážce neměl co říct [VIDEO]


José Mourinho se stal v sobotu odpoledne dvojitým rekordmanem. Poté, co podlehl Liverpoolu 1:3, se zasloužil o to, že Chelsea prožívá historicky vůbec nejhorší úvodní část sezony v Premier League – 6 porážek v 11 utkáních.

A hned po skončení duelu použil v televizním rozhovoru rekordně nejčastěji větu: "I have nothing to say" (nemám co říct).

I upovídaný a věčně pichlavý José Mourinho může ztratit slova. Onou větou, silně podrážděným tónem a výrazem ve tváři odbýval každý reportérův dotaz.

Jen dvě otázky donutily trenéra Chelsea k jiné reakci, než k tupému: nemám co říct. Odpověď, že fanoušci nejsou hloupí, vyplodil poté, co ho reportér vyzval, aby vyslal k příznivcům Chelsea nějaký vzkaz (že by jej naváděl k rezignaci?). Na otázku, zda bude pokračovat na lavičce londýnského klubu, pronesl suše, že ano. 

Samozřejmě, že nyní nemůže být ani svéráznému a zkušenému Portugalci do zpěvu. Tématem číslo jedna je jeho odvolání z klubu, který tolik miluje. Pokud k tomu dojde, tak se do něj možná již nikdy nevrátí. To by rozhodilo snad každého.

Jsou i sestaveny žebříčky trenérů, kteří ho mají nahradit. Vypadají plus minus nějak takto:

1. Guardiola

2. Ancelotti

3. Guus Hiddink

4. Simeone

5. Ronald Koeman

Padají samozřejmě i další jména, mezi nimiž nechybí ani čerstvě odvolaný Rodgers.

No a pochopitelně se objevuje i celá řada vtipků, které míří na adresu nešťastného trenéra.

Zde jsou dva z těch povedenějších: