VIDEO: 11 nejlepších branek roku 2014


Poslední den v roce je vhodným momentem pro bilancování všeho, co se v tomto roce odehrálo. Vybrali jsme si pro Vás 11 gólů, které by rozhodně na pomyslném žebříčku nejlepších branek roku 2014 neměly chybět.

Letošní fotbalový rok byl opravdu bohatý. Však se v letních měsících odehrálo tolik očekávané mistrovství světa v Brazíli. Vybrat tedy jedenáctku vyvolených gólů nebylo vůbec jednoduchým úkolem a rozhodně tak tenhle žebříček není striktním výsledkem.

Vzhledem ke zmíněnému šampionátu jistě není překvapením, že hned 3 z 11 vybranách gólů jsou právě z tohoto šampionátu. Ten nabídl jistě celou řadu skvělých fotbalových momentů, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Dva góly jsou také z finálových zápasů (Yaya Touré a Gareth Bale).

V komentářích pak můžete hlasovat pro ten, který se Vám líbil ze všech nejvíce. A pokud jsme na některý gól zapomněli, neváhejte nám ho napsat také v diskusi.

I v novém roce se na našim blogu můžete těšit na každodenní příval zajímavých zpráv, videí a všeho důležitého ze světového sportu.

1. Hakan Calhanoglu (Hamburger SV vs Borussia Dortmund)

2. Yaya Toure (Manchester City vs Sunderland)

3. Lewis Baker (Chelsea U21 vs Arsenal U21)

4. Gareth Bale (Barcelona vs Real Madrid)

5. Joe Garner (Preston North End vs Rotherham United)

6. Robin van Persie (Nizozemsko vs Španělsko)

7. Tim Cahill (Austrálie vs Nizozemsko)

8. James Rodriguez (Kolumbie vs Uruguay)

9. Erik Lamela (Tottenham vs Asteras)

10. Sean Geddes (Worcester City vs Barrow AFC) - doporučujeme přetočit na čas 2:25

11. Aaron Ramsey (Galatasaray vs Arsenal)