VIDEO: Fotbalové fanoušky ve Walesu potkalo nečekané překvapení. Začali se sypat na trávník


Hned na úvod se musím přiznat, že jsem se po zhlédnutí videa začal nekontrolovaně smát. Něco podobného jsem opravdu nečekal. Až po chvíli jsem si uvědomil, že cela situace mohla skončit poměrně vážněji, než tomu nakonec bylo. Co se událo?

Během waleského poháru mezi Caernarfon Town a TNS předvedl domácí útočník Darren Thomas parádní individuální akci. S míčem se propletl přes půlku hřiště okolo několika bránících hráčů a střelou z hranice pokutového území zvýšil na 2:0.

Když Thomas doběhl k tribuně, aby gól oslavil s fanoušky, letitá zídka povolila pod nátlakem rozjuchaných příznivců Caernarfonu. Desítky jich popadali na hřiště, jako kdyby se roztrhnul pytel plný hrušek.

Byť se v davu nacházelo i několik menších dětí, nikomu se nic nestalo. Fanoušci se oklepali a mohli se vrátit na svá místa, aby dosledovali utkání, které nakonec jejich tým vyhrál 3:2.

„Bylo tam asi 300 fanoušků. Když Darren Thomas skóroval, běžel jsem směrem k fanouškům, ale část stěny se zhroutila. Slyšel jsem ránu, a lidé začali padat. Mohlo to dopadnout tragicky, protože tam byly děti, ale nikdo se nezranil,“ sdělil pro místní noviny jeden ze svědků.

Založte si účet a vyhrávejte s Unibetem.