Naduté gesto přišlo francouzského obránce Layvina Kurzawu až příliš draze. O co jde? Francie sehrála v úterý ve Švédsku odvetné utkání baráže jednadvacítek v boji o místo na mistrovství Evropy.

První zápas Francouzi vyhráli 2:0, ale během odvety prohrávali již 0:3, když Kurzawa, obránce Monaka, vysvobodil své kolegy gólem tři minuty před koncem zápasu. Stav 3:3 znamenal pro galské kohouty postup na EURO.

NEPŘEHLÉDNĚTE -  NEVÁHEJTE A ZAČNĚTE S UNIBETEM VYHRÁVAT SKUTEČNÉ PENÍZE

Kurzawa se nechal unést a onen třetí, v té chvíli postupový gól oslavil salutováním a výsměchem přímo do tváře švédského útočníka Johna Guidettiho (všimněte si na videu níže, jak severský střelec zvednul varovně svůj prst).

O hlouposti svého gesta se Kurzawa přesvědčil jen o pouhou minutu později. Švédové vstřelili čtvrtý gól po rohu – ten již postupový byl – a začali se francouzskému posměváčkovi na oplátku vysmívat. Pobíhali po hřišti a s úsměvem na tváři salutovali:

Pomsta byla velmi sladká. Nejen, že Kurzawa přišel o EURO, ale je teď všem pro smích. Guidetti hned po zápase zveřejnil na Instagramu fotografii ze švédské šatny, na které se svými kolegy posměšně salutuje a oslavuje postup na závěrečný turnaj: