VIDEO: Paris SG si libuje nad koupí Lucase Moury, o víkendu vstřelil hattrick


Francouzský velkoklub Paris SG za talentovaného brazilského borce Lucase Mouru zaplatilo neuvěřitelných 45 milionů eur. Přestup se uskuteční až v lednu, ale už nyní si šejkové z Paris SG mnou ruce, jaký nákup se jim podařil. Dva měsíce před svým odchodem Lucas Moura září v dresu Sao Paula.

Dvacetiletý mladík to potvrdil v sobotu v utkání brazilské ligy mezi Sao Paulem a Sport Recife. Hostující Sao Paulo nakonec vyhrálo v Recife 4:2 a hlavní hvězdou zápasu se stal právě budoucí hráč Paris SG. Ten totiž do sítě Recife vsítil hattrick.

Lucas Moura tak znovu ukázal, proč o něj v létě měly zájem takové velkokluby jako Manchester United nebo Real Madrid. Nakonec ho do svých řad možná trochu překvapivě získal francouzský velkoklub. Ofenzivní záložník Sao Paula se přesune do Francie v lednu, ještě dva měsíce tedy bude válet v dresu brazilského celku.

45 milionů je za tak mladého hráče neuvěřitelná částka a o efektivitě této investice se pochopitelně rozhodne až v době, kdy bude Lucas hrát za Paris SG. Vyhlídky má však obrovské. První branku dal Lucas po krásné střele, druhou do prázdné branky po chybě gólmana a třetí zásah přidal po povedené kombinační akci, parádní výkon!

HATTRICK LUCASE MOURY: