Že je fotbal hodně rychlá hra, potvrdil v rámci Copa Sudoamericana útočník Emelecu Miller Bolaňos, kterému stačilo 19 vteřin, aby rozvlnil síť Sao Paula.

První utkání tohoto čtvrtfinálového souboje vyhrálo brazilské Sao Paulo, za které nastupují např. Rogerio Ceni, Michel Bastos, Kaká, Ganso nebo Alan Kardec, doma 4:2. Do odvety tak celkem dobrý výsledek.

Jenže to by utkání v Emelecu nesmělo začít tím nejhorším možným scénářem. Hostující fotbalisté si totiž ihned po rozehrání počínali tak nekoncentrovaně, že se míče zhostili domácí a ti udeřili. Do úniku se totiž dostal útočník Miller Bolaňos a hostujícímu brankáři Cenimu nedal nejmenší šanci.

Stačilo tak pouhých 19 vteřin a domácí se radovali z prvního gólu. Zbytek prvního poločasu se však Emelecu příliš nepovedl, jelikož dvakrát inkasoval.

Ve druhém poločase se Miller Bolaňos trefil ještě dvakrát a zajistil tak domácím vítězství 3:2, z postupu se však radovalo Sao Paulo.