VIDEO: Suárez stále čeká na ligovou branku. Záběry z lavičky odhalují narůstající frustraci


Luis Suárez zasáhnul v La lize do 6 utkání, ale na branku stále marně čeká. Celkem odehrál v dresu Barcelony 8 zápasů a vstřelil jedinou branku. Na to není uruguayský útočník zvyklý, vždyť v minulé sezoně v dresu Liverpoolu nastřílel 31 branek.

„Že nestřílím branky, mě nijak zvlášť netrápí. Pokud mužstvo šlape, pak budu spokojený. Góly střílí náš fenomén (Messi), takže není nutné dramatizovat moji situaci,“ pronesl před několika dny Luis Suárez.

Jenomže obrázky z víkendového ligového utkání proti Espanyolu říkají něco jiného. Přestože Barcelona zvítězila vysoko 5:1, Suárez se opět nedokázal trefit. Když byl v 70. minutě střídán, tak nedával rozrušení znát, ale záběry kamery, která snímala lavičku náhradníků, ukázaly, jak hází kopačkou, kroutí hlavou a nešťastně si mne obličej.

Navíc ke všemu zvládnul Pedro, který Suáreze střídal, skórovat jen deset minut poté, co na hřiště přišel.

Jak vidno, není snadné hrát ve stínu Messiho, své by o tom mohl povyprávět i fantastický Zlatan Ibrahimović. I tak je ale stále brzy na soudy. Sezona bude ještě dlouhá, na Suáreze čeká spousta utkání. Prozatím může stavět alespoň na pěti asistencích, které si již stačil připsat.   

Založte si účet a vyhrávejte s Unibetem.