Video: V německé bundeslize padla branka po střele z rekordní vzdálenosti 83 metrů


V Paderbornu momentálně panuje skvělá nálada. Fanoušci místního klubu (SC Paderborn 07) si totiž dopřávají spousty fotbalové radosti. V minulé sezoně oslavili postup do nejvyšší německé soutěže a hle, momentálně jsou po čtyřech odehraných zápasech na čele tabulky bez jediné porážky a dokonce s lepším skóre, než má Bayern Mnichov.

Nenasytní fotbalisté Paderbornu, tedy přesněji Moritz Stoppelkamp, pokořili/pokořil hranici pro nejdelší gólovou střelu, která kdy padla v Bundeslize.

V sobotním ligovém kole vedl tým ze severozápadního Německa 1:0, což dalo Hannoveru popud pokusit se v závěru zvýšit tlak ve snaze srovnat. Zapojil se i brankář Zieler, který běžel vypomáhat při jednom z poslendích náporů.

Čtěte také:

Hráči Schalke chodí na hřiště skrz uhelnou chodbu

Neuer posouvá hranice. Z branky s míčem vyběhl 40 metrů

TOP 3 oslavy Ligy mistrů: Afektování trenéři a panáček na klíček

5 nejlepších a 5 nejhorších večerů Chelsea v Lize mistrů

Zřejmě již hádáte správně, jaká událost vzápětí následovala… K Stoppelkampovi (před dvěma roky v Hannoveru působil) se odrazil míč, jenž jeho kolega Hünemeier hlavičkoval ven z šestnáctky. Stačilo zpracovat míč na hrudník a vypálit přesně do pravého spodního rohu, aby se narodila senzační branka:

 Image and video hosting by TinyPic

Kurzy na německou bundeslizu naleznete zde.