Víkendové tipy na skotskou fotbalovou ligu


Po delší době Vám přinášíme také tipy na netradiční soutěž, skotskou Premier League, ve které se čas od času také můžeme podívat na zajímavé zápasy. V rámci 12. kola se můžeme například těšit na šlágr mezi Dundee a Celticem. Kromě tohoto utkání Vám nabízíme sázkové příležitosti ještě pro další dva duely.

Dundee United - Celtic

Ve skotské lize se Celticu tradičně daří a favoritem bude taky v rámci 11. kola na půdě Dundee United. V Lize mistrů už je to horší, Celtic však odehrál povedený zápas na půdě Barcelony, ve kterém prohrál pouze 1:2. V minulém ligovém kole však Celtic zaváhal, když prohrál doma s Kilmarnockem 0:2.

Domácí Dundee naopak v minulém kole zvítězil nad St. Mirren těsně 1:0, ale v tabulce je po jedenácti odehraných kolech na desáté pozici. Nutno však říci, že Dundee má v tabulce dva neodehrané zápasy k dobru. Oba celky navíc v týdnu sehrály čtvrtfinálový duel skotského poháru, Dundee neuspělo proti Hearts, Celtic si poradil se St. Johnstone. Favoritem je pochopitelně hostující tým, na který si určitě vsaďte s velmi dobrým kurzem 2,00, pro riskující sázkaře je kurz na domácí 6,00.

Kilmarnock - Inverness

Souboj dvou celků v tabulce nabídne duel 12. kola mezi Kilmarnockem a Inverness. Před utkáním je na tom pouze o skóre lépe hostující Inverness. Podle těchto statistik se tak můžeme těšit na vyrovnané atraktivní utkání. Ve skotském poháru hraném ve středu hosté z Invernessu uspěli 3:0 na půdě Rangers.

Domácí Kilmarnock sehrál generálku na utkání s Invernessem na půdě Celticu a uspěl na výbornou, když překvapivě zvítězil 2:0. Tím naznačil parádní formu a doma bude chtít proti slabšímu soupeři než je Celtic uspět. Na utkání si kromě klasických tipů na zápas můžete vsadit na riskantní sázky jako například to, že utkání skončí bezbrankovou remízou (3,90), nebo také to, že Inverness vyhraje stejně jako v poháru proti Rangers 3:0 (30,00).

Ross County - Aberdeen

Třetím vybraným duelem k analýze je utkání mezi Ross County a Aberdeenem. Hosté začali nový ročník skotské ligy velmi dobře a po jedenácti zápasech jsou na třetím pozici se ztrátou pouze dvou bodů na vedoucí Celtic, který má však o zápas méně. Ross County je se ziskem dvanácti bodů na devátém místě a v zápase je outsiderem.

Domácí Ross County však už dva zápasy v řadě neprohráli a v minulém kole remizovali na půdě Hearts 2:2. Aberdeen si doma poradil s Dundee, ale generálku na zápas proti Ross County odehrál ve středu v rámci skotského poháru, v tomto utkání Aberdeen doma podlehl v prodloužení St. Mirrenu. K zajímavým sázkám na toto utkání patří například to, že padne méně než 2,5 gólu (2,00), nebo sázka, že Aberdeen v utkání neinkasuje gól (1,33). V letošní sezóně má totiž zatím nejlepší obranu v celé lize.

Nejlepší sázky:

Celtic porazí Dundee United 3:1 - 12,50

Remíza mezi Kilmarnockem a Inverness - 3,20