Villas-Boas a Mourinho tváří v tvář! Spurs hostí Blues


Strhující duel slibuje anglická Premier League ihned při sobotním brzkém odpoledni. Blok víkendových zápasů otevře duel Tottenhamu s Chelsea. Andre Villas-Boas se setká se svým bývalým mentorem Jose Mourinhem. Jejich vztahy výrazně ochladly poté, co se mladší z nich rozhodl osamostatnit a začít svou vlastní kariéru. Jak dopadne tento souboj ?

Tottenham - Chelsea 2.55 x 3.30 x 2.90

Poločas: 3.10 x 2.06 x 3.45

Oba týmy dají gól: Ano 1.80 - Ne 1.87

Roberto Soldado dá gól: 2.95

Christian Eriksen dá gól: 6.25

Paulinho dá gól: 5.40

Fernando Torres dá gól: 3.90

Samuel Eto´o dá gól: 3.50

Frank Lampard dá gól: 5.25

Přesný výsledek 0-0: 8.50

Čeká nás souboj dvou nesmírně pozorných obran. Spurs v této sezóně inkasovali pouze jednou, žádný klub z předních evropských lig se touto statistikou nemůže pochlubit, zatímco Chelsea dostala pouze dvě branky.

Kohouti jsou na společné první příčce s Arsenal, který zatím jako jediný dokázal Tottenham porazit a postaral se tak o jedinou porážku Spurs v jejich posledních třinácti zápasech v lize.

Domácí také budou jistě chtít rozšířit jejich chudou sbírku výher nad Chelsea. Od roku 1992, kdy se Premier League hraje, Kohouti porazili Chelsea pouze třikrát, naposledy v roce 2010.

Andre Villas-Boas bude postrádat stopera Kaboula a záložníka Capoueho. Nejistý je start Dannyho Rose.

Chelsea naopak musí razantním způsobem napravit bilanci venkovních zápasů. Žádný vstřelený gól a pouze bod za remízu s Manchesterem United. Naopak překvapivá porážka od Evertonu je jistě stále straší Jose Mourinha.

Poslední vzájemný zápas skončil nerozhodně 2:2 a první vzájemné měření sil v minulé sezóně skončilo vítězstvím Blues 4:2. Juan Mata vstřelil dva góly a na další přihrál. Bude však zase sedět na lavičce?

Pouze van Ginkel je mimo hru zřejmě až do konce sezóny, zatímco Ramires je "pouze" nejistý s naraženým bokem.

Forma Tottenhamu v lize: 4-0-1

Forma Chelsea v lize: 3-1-1

Nabídka Premier League